2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013554 بازدید | 355184 پست
😔اشکالی نداره عزیزم انشاالله دفعه‌ی بعد🤲

سلام مامان ستایش جون من دقیقا سرموعدم پریود شدم 😔 دکتر اینماه لترونزول نوشته به نظرت چیز دیگه ای هم بخورم چون دکتر من خیلی یواشه تصمیم گرفتم برم دکتر نازایی از دکتر رفتن خستم دیگه بدم می اد راستی برای عفونت قارچی فلوکنوزال بخورم فکر کنم اشتباه نوشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخواست دوستیمو‌ لطفا قبول کن.🙏🙏🙏🙏 انشالله حالش خوب میشه،نت گردی نکن برای دارو و بیماری،چون آدم ...

ممنون عزیزم از دعات

درخواستتو قبول کردم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
2731
سلام مامان اتنا جون ،صبح بخیر من دیروز احساس تیر کشیدن رو زیر شکمم داشتم ولی کیتم ساعت ۴ بعدازظهر م ...

نه قبل مثبت شدن که امکانش کمه باشه. 

همون دیشب و یا امروز تخمک گذاری ميشه. 

اقدام ديشبت هم خیلی خوب بوده. 

توکل به خدا انشالله که با خبرهاي خوش میای 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ممنون عزیزم امیدم به خداست

عزیزم واقعا خدا هیچکس رو با سلامتی بچه امتحان نکنه. 

منم دو سه روزه درگیر پارگی قرنیه چشم دخترم هستم. فقط ميخواسته کتاب رو بذاره کیفش خورده چشمش به همين سادگی. 

انشالله دختر گلت هم به زودي زود خوب بشه. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزم واقعا خدا هیچکس رو با سلامتی بچه امتحان نکنه.  منم دو سه روزه درگیر پارگی قرنیه چشم دختر ...

ممنون مامان اتنای مهربون

ان شالله دختر شما هم بزودی خوب میشه ،نی نی هم به سلامتی بدنیا میاد

سلام به خواهرای گلم شرمنده نتونستم تو این مدت يه سر بزنم و از احوالاتم خبر بدم ممنون که به فکرم بودی ...

دختر تو کجایی ؟همش نگرانت بودیم 

بسلامتی دخترت چطوره ؟شوهرت کنار اومده با این موضوع؟

بابت بچه داداشت هم هزار مرتبه شکر 

الان خوبی؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738
عزیزم واقعا خدا هیچکس رو با سلامتی بچه امتحان نکنه.  منم دو سه روزه درگیر پارگی قرنیه چشم دختر ...

ای وای من 

الان چطوره ؟الهی که زود خوب خوب بشه و مشکلی پیش نیاد واسش 

دوستای مهربونم سلام به همگی نمیخوام اول صبحی روزتونو خراب کنم و ناراحتتون کنم ولی دلم خیلی گرفته اح ...

عزیزم تب کرده بود که تشنج کرد ؟الهی بحق این ایام عزیز و به حق پهلوی شکسته خانوم فاطمه زهرا زود زود دخترت خوب بشه و هیچ اثری از بیماری توی وجودش نمونه و صحیح و سالم بیاین خونه 

عزیزم 

انشالله بهتر میشه،منم دخترم به دنیا ا‌ومده بود ناخن پرستار کشیده بود به چشمش و قرنیه اش پاره شده بود،حالا تصور کنید کسی که تازه زایمان کرده با این صحنه مواجه بشه،تا ده روز شب و روز گریه میکردم،ولی خدارو شکر کم کم قرمزیش کم شد و خوب شد.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
نه قبل مثبت شدن که امکانش کمه باشه.  همون دیشب و یا امروز تخمک گذاری ميشه.  اقدام ديشبت ...

ممنونم عزیزم 

اخه همش منتظر تیر کشیدن هستم ولی  همش دیروز این حس رو داشتم،توکل به خدا دیگه 

امشب هم اقدام کنم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
عزیزم تب کرده بود که تشنج کرد ؟الهی بحق این ایام عزیز و به حق پهلوی شکسته خانوم فاطمه زهرا زود زود د ...

نه گلم تب نداشت البته یکماه پیش همین حالتو با تب داشت که دکتر گفت تشنج نبوده احتمالا چون خیلی خفیفه تشنجش تکون نمیخوره فقط بی حرکت میمونه یک ماه پیش در حد ۴ ثانیه بود همه به من میگفتن اشتباه کردی تشنج نبوده ولی این سری نزدیک ۱۰ دقیقه بی حرکت بود بچم بمیرم براش

عزیزم تب کرده بود که تشنج کرد ؟الهی بحق این ایام عزیز و به حق پهلوی شکسته خانوم فاطمه زهرا زود زود د ...

ممنون گلم از دعات

ان شالله همه ی بچه های مریض سالم برن خونه هاشون

2706