2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست

از این بیشتر ناراحتم ۴۰ هزار پول بیزبونو یه آمپول خونو همین جور الکی به باد دادم رفت .خدایا شکرت 🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

با توجه به اینکه این ماه هم کلومیفن خوردم به نظرتون این ماه هم کلومیفن بخورم و از روز ۱۶ شبی دوتا پروژسترون بخورم

@مامان_ستایش1     @مامان_اتنا2    

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با توجه به اینکه این ماه هم کلومیفن خوردم به نظرتون این ماه هم کلومیفن بخورم و از روز ۱۶ شبی دوتا پر ...

اگر نسبت به لتروزول بهتر روی بدنت جواب میده استفاده کن ،پروژسترون  هم حتما استفاده کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2456

سلام به خواهرای گلم شرمنده نتونستم تو این مدت يه سر بزنم و از احوالاتم خبر بدم ممنون که به فکرم بودید برام دعا کنید دست تنهامو خیلی خسته متاسفانه بعد سزارین فقط تونسم 48 ساعت استراحت کنم و عمل سختی داشتم، اخرای باردازی هم درگیر دیابت بودم و مجبور شدم انسولین تزریق کنم ولی خدا رو شکر الان خوبم فقط خسته وبی خوابم😉😉😉😉😉راستی خانما ممنونم بابت دعاهاي قشنگتون خدا دلمو قبل زایمان شاد کرد داداشم الان يه گل دختر داره 10 روز قبل من زایمان کرده بود

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

دوستای مهربونم سلام به همگی

نمیخوام اول صبحی روزتونو خراب کنم و ناراحتتون کنم ولی دلم خیلی گرفته احتیاج داشتم یه جا خودمو تخلیه کنم

دو روزه دخترم بیمارستان بستری شده به علت تشنج

دنیا رو سرم خراب شده اینقدر داغونم که نگو،وقتی دسته گلمو رو تخت بیمارستان میبینم دوست دارم زودتر بمیرم

،دو روزه سعی میکنم سرپا باشمو خودمو امیدوار نشون بدم اما یه ترسی داره وجودمو میخوره خیلی حرفایی که نمیتونم به هیچکس بزنم

دوستای قشنگم التماستون میکنم برای من و دخترم دعا کنید شاید خدا به دل پاک شماها نگاه کنه

خدایا هیچ مادریو با بیماری بچش امتحان نکن

خدایا سلامتی بچمو از خودت میخوام

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
دوستای مهربونم سلام به همگی نمیخوام اول صبحی روزتونو خراب کنم و ناراحتتون کنم ولی دلم خیلی گرفته اح ...

سلام عزیزم 

خیلی ناراحت شدم خانومی،انشالله که هرچی زودتر گل دخترت سلامتی کاملش رو به دست میاره🙏🙏🙏

علت تشنج چیه عزیزم؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2714
با توجه به اینکه این ماه هم کلومیفن خوردم به نظرتون این ماه هم کلومیفن بخورم و از روز ۱۶ شبی دوتا پر ...

نسرین جونم 

ببینم کی خدا برات نوشته که دوباره مامان بشی،امیدوارم به زودی باشه و‌از انتظار بیایی بیرون 🙏🙏🙏🙏

سلام عزیزم  خیلی ناراحت شدم خانومی،انشالله که هرچی زودتر گل دخترت سلامتی کاملش رو به دست میاره ...

هیچ دلیلی نداره گلم یع دفعه ای اینطوری شد بچم سالم سالم بود پریشب اومدیم بخوابیم یهو دیدم به یه جا نگاه میکنه و تکون نمیخوره ووووای خدا داشتم میمردم هنوزم یادم میوفته جون میدم

دکتر گفت دو سال باید دارو بخوره ولی عوارض دارورو خوندم بیشتر ترسیدم اصلا فکرم کار نمیکنه کاش همین الان بمیرم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
هیچ دلیلی نداره گلم یع دفعه ای اینطوری شد بچم سالم سالم بود پریشب اومدیم بخوابیم یهو دیدم به یه جا ن ...

درخواست دوستیمو‌ لطفا قبول کن.🙏🙏🙏🙏

انشالله حالش خوب میشه،نت گردی نکن برای دارو و بیماری،چون آدم کلا از زندگی ناامید میشه،بدترین حالتها رو نوشته.

توکل به خدا ی بزرگ و مهربون کن،دعا میکنیم خیلی زود بهبودیش رو کسب کنه.

سلام به خواهرای گلم شرمنده نتونستم تو این مدت يه سر بزنم و از احوالاتم خبر بدم ممنون که به فکرم بودی ...

سلام عزیز دلم 

مبارکت باشه. 

خیلی خوشحال شدم اومدی از خودت خبر دادی. بابت برادرت هم تبریک میگم چقدرم عالی. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
سلام عزیز دلم  مبارکت باشه.  خیلی خوشحال شدم اومدی از خودت خبر دادی. بابت برادرت هم تبری ...

سلام مامان اتنا جون ،صبح بخیر

من دیروز احساس تیر کشیدن رو زیر شکمم داشتم ولی کیتم ساعت ۴ بعدازظهر مثبت شد،با این تفاسیر به نظرت تخمکگذاریم کی بوده؟؟؟ممکنه دیروز صبح قبل از مثبت شدن کیت باشه؟؟؟

توکل به خدا دیشب هم اقدام داشتم.

سلام عزیز دلم  مبارکت باشه.  خیلی خوشحال شدم اومدی از خودت خبر دادی. بابت برادرت هم تبری ...

ممنونم خواهر گلم، منم خوشحالم که دوباره تونستم بيام و با شماها صحبت کنم انشاالله صحیح و سالم گل پسرتو بغل بگیری😘😘😘😘

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2706