2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013138 بازدید | 355184 پست
خوب کاری کردی بستری شدی.  انشالله زودتر این ویارت هم تموم بشه.

ان شاالله به امید خدا 

از تک تکتون ممنونم دوستان از خدای مهربون حاجت روایی تک تکتون رو میخام 

از اعظم تا بهار ارزوها تا محیا تا یاس مامانهدیه گلدونه و همه چشم انتظارا و همه باردارا تا انشاالله ب دل خوش عزیزنشون رو بغل بگیرن 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
ببخشید عزیزم پستت رو پبدا نکردم ميشه يه بار ديگه بذاري 

سلام مامان آتنا من تقریبا شش ماهه اقدامم پری هام همیشه ۲۸ بودن حتی سر اقدام دخترم نهایت یکی دو روز تغییر میکرد ولی الآن چند ماه پشت هم ۲۶ روزه شدم نگرانم میگم نکنه فولیهام خوب رشد نمیکنن زمانش کم شده؟

خیلی زود تر از قبل هم پاک میشم

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اصلا ربط نداره .من این ماه میخام بگم دکترم برام تجویز کنه با لترورول بخورم ....

معلوم کلا دل زدی به دریا خیلی خوبه...من دخترمو با کلومیفن باردار شدم البته میدونم مثال نقضش فراوان گفتم که فقط احتمال شو یه کم بیشتر میکنه 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
ان شاالله به امید خدا  از تک تکتون ممنونم دوستان از خدای مهربون حاجت روایی تک تکتون رو میخام&n ...

منم دعا کن لطفا مرسسییی

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
خدا را شکر عزیزم امیدوارم دیگه نگراتی نداشته بلشی و این دوران با ارامش بگذره واست 

ان شاا...

انگار معجزه شده شنبه سونو واژینال چیزی ندیده با پیشرفته ترین دستگاه و امروز بتا بعد ۴ روز ۸ برابر شده

از متصدی همون سونو گرافی پرسیدم گفت خیلی عجیبه بارداری های زیر ۴ هفته هم با سونو واژینال دیده میشه چطور این دیده نشده در عجبم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
انشالله که هرچی خیر برات رقم بخوره تو روخدا ازم ناراحت نشی یه وقت اااا خاستم دلگرمی بدم که اگه ساک ...

نه عزیزم شما ها از خواهرم بهم نزدیکترین چون خواهرم هنوز نمیدونه چه خبره اینجا همه مون سنگ صبور همیم  

معلوم کلا دل زدی به دریا خیلی خوبه...من دخترمو با کلومیفن باردار شدم البته میدونم مثال نقضش فراوان گ ...

اره واقعا...اخه اون سری تمام تلاشمو کردم خوب نشد کلا بهم ریخته بودم ....اخه تمام راها نقضشو زیاد شنیدم و دیدم میگم مگه نه این که اراده و خاست خدا بالا تر از همه چیزه ..میخام چشامو ببینم و بپرم دوست دارم فقط از خدا بخام ....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
آره عزیزم میدونم من تاپیکای خیلی زیادی رو گشتم فهمیدم بتا حساب کتاب نداره و تو همه ی بدنا اینجور نیس ...

زودتر از پنج شنبه خبر خوش رسید امروز بتا دادم شده ۴۰۱

نه عزیزم شما ها از خواهرم بهم نزدیکترین چون خواهرم هنوز نمیدونه چه خبره اینجا همه مون سنگ صبور همیم ...

چقدر خوشحال شدم دوباره تیکرت رو میبینم ان شالله نه ماه عالی رو سپری کنی 

اره واقعا...اخه اون سری تمام تلاشمو کردم خوب نشد کلا بهم ریخته بودم ....اخه تمام راها نقضشو زیاد شنی ...

انشاء الله ک خواسته ی خدا با خواسته ی دلت یکی باشه و همین ماه یه گل پسری بشینه تو دلت 😍😍😍

الهی خوش خبر باشی همیشه  خدارو‌هزار مرتبه شکر  برای منم دعا کن  اقدام دارم 🙏🙏🙏

ان شاا... بزودی و به آسونی پسر خوشگلمون بیاد تو دلمون

چقدر خوشحال شدم دوباره تیکرت رو میبینم ان شالله نه ماه عالی رو سپری کنی 

ممنون عزیزم ان شاا... خودتم بزودی تیکر بزاری

ان شاا... انگار معجزه شده شنبه سونو واژینال چیزی ندیده با پیشرفته ترین دستگاه و امروز بتا بعد ۴ روز ...

والا تجربه ثابت کرده ک دیده نمیشه اون سونو چطور مطمن بوده ک دیده میشه جای تعجب داره

2706