2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ستايش جان ازمايشم رو ببينين بي زحمت🙏🏻

ESR توی آزمایشت یکمی بالاست ،این فاکتور زمانی بالا میره که عفونت در بدن وجودداشته باشه و البته یکی از دلایل بالا رفتنش بارداری هم هست.سرماخوردگی هم میتونه باعث بالا رفتنش بشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
ESR توی آزمایشت یکمی بالاست ،این فاکتور زمانی بالا میره که عفونت در بدن وجودداشته باشه و البته یکی ا ...

دكترم برام اين ازمايش رو به اين خاطر تجويز كرد كه چند روزي بود ترشحاتم ابكي بود شك كردم به نشتي كيسه اب حالا نظرتون چيه😔

خدايا من ايمان دارم به اينكه هركه دلش هوايي تو شود،توهوايش را داري
دكترم برام اين ازمايش رو به اين خاطر تجويز كرد كه چند روزي بود ترشحاتم ابكي بود شك كردم به نشتي كيسه ...

در مورد نشتی اطلاعی ندارم ، آزمایش Esr(با توجه به آزمایش crpکه نتیجش منفی بوده )،فرضیه داشتن عفونت توی بدنت و رد میکنه و ممکنه فقط به دلیل بارداری کمی میزان esrخونت بالا رفته ،با رژیم غذایی درست میتونی عددش وبه حد  نرمال برسونی ،مثلا پرتقال و توت فرنگی و اسفناج و کلا میوه و سبزیجات تازه مصرف کنی و کمی هم تحرک داشته باشی و ورزشهایی مثل یوگا و نرمشهای سبک انجام بدی

دكترم برام اين ازمايش رو به اين خاطر تجويز كرد كه چند روزي بود ترشحاتم ابكي بود شك كردم به نشتي كيسه ...

تاحایی که میدونم داشتن ترشح در بارداری تا حدی طبیعی هست بازم از مامانهای باردار بپرس ببین اونا چقدر ترشح دارن

امشب اقدام کن ،موفق باشی

مامان ستایش جون‌

وقتی دوخط میشه یعنی تخمک گذاری انجام شده یا بعدش انجام میشه،؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
در مورد نشتی اطلاعی ندارم ، آزمایش Esr(با توجه به آزمایش crpکه نتیجش منفی بوده )،فرضیه داشتن عفونت ت ...

اين ازمايش رو شنبه داده بودم دكترم گف ٤٨ساعت ديگم تكرارش كن ....تحركم ك فعلا گفت ك خيلي كمش كن براي كيسه ابم ..توكل بخدا التماس دعادارم😢

سمت چپی عکس نیم ساعته پیشه  ولی عکس راستی برای صبح ساعت ۱۱ هستش

خب کم کم داره تخمکت آزاد میشه ،حتما امشب و اقدام کن ،فردا غروب یا اگر غروب نتونستی فردا شب هم اقدام کن

مامان ستایش جون‌ وقتی دوخط میشه یعنی تخمک گذاری انجام شده یا بعدش انجام میشه،؟

یعنی بعدش انجام میشه ،حالا بستگی به بدن افراد داره معمولا بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت بعد از دوخط شدن کیت ،تخمک ازاد میشه

تاحایی که میدونم داشتن ترشح در بارداری تا حدی طبیعی هست بازم از مامانهای باردار بپرس ببین اونا چقدر ...

دكترم يه تستي رو گذاشت گفت مقداركمي انگار نشتي داره واين آزمايش ها رو تجويز كرد

دكترم يه تستي رو گذاشت گفت مقداركمي انگار نشتي داره واين آزمايش ها رو تجويز كرد

اهان ،پس انشاالله که با استراحت برطرف میشه و جای نینی خوب و راحته

والا اگه سختته بده من میپرسم 

الان رفتم دستشویی ترشحاتم قهوه ای شده😔

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706