2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013528 بازدید | 355184 پست
افسانه مزگی لتروزول رو بدنم جواب نمیده یعنی چطوری ؟؟؟مثل من که خوردم ولی یدونه فولی 14 داشتم ؟؟

من 4ماه لتروزول خوردم ولی هر ماه ک میرفتم سونو فولی نداشتم فقط یک بار روز 16 فولی 12 داشتم، با کلومیفن فولی دارم ولی  یه خرده از اینکه شنیده بودم بیشتر بچه رو دختر میکنه مصرف نمیکردم ولی اگ این ماه هم باردار نمیشدم دل میزدم به دریا کلومیفن دیگه مصرف میکردم..

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
تو همین هفته ها بود یا تو ۳ ماه اول؟ عزیزم چیکار کردی ؟ دکترت چی گفت؟

عزيزم فشارتو بگير اگه نرمال بود نگران نباش سردرد يه چيز طبيعيه تو بارداري سرچ هم كه كني نوشته طبيعيه ولي فشارتو برو بگير بهداشت

♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از فرذا شروع کن 

سلام مامان اتناي عزيز من چند روز پيش ترشحات ابكي داشتم ك شك كردم به نشتي كيسه اب رفتم دكترم چكم كرد گفت يه مقداري مثبته تستت وبايد دوتا ازمايش بدي به فاصله ٤٨ساعت جواب يكيش رو گرفتم يكي ديگه روحدودا دوساعته ديگه  ميدنبي زحمت جواب ازمايشم روببينين🙏🏻

خدايا من ايمان دارم به اينكه هركه دلش هوايي تو شود،توهوايش را داري
2731
من 4ماه لتروزول خوردم ولی هر ماه ک میرفتم سونو فولی نداشتم فقط یک بار روز 16 فولی 12 داشتم، با کلومی ...

ببین اصلا ربط نداره .من این ماه میخام بگم دکترم برام تجویز کنه با لترورول بخورم ....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

الهی خوش خبر باشی همیشه 

خدارو‌هزار مرتبه شکر 

برای منم دعا کن 

اقدام دارم 🙏🙏🙏

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
@مامان_اتنا2 ‍  @مامان_ستایش1     کیتم الان دوخط شده،انشب اقدام کنم خوبه یا ...

کی امپول زدی ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
@مامان_اتنا2 ‍  @مامان_ستایش1     کیتم الان دوخط شده،انشب اقدام کنم خوبه یا ...

کی امپول زدی ؟ترشحات نداری هنوز؟؟

خداروشکر ک نی نیت الان توی خونه و زیر نظر خودته! ببوسش از طرف من.. میگم درد زایمان طبیعی چجوریع؟؟

ممنون هدی جون، شیرین کام باشی خاله‌ش😘 اره واقعا، بیمارستان خیلی خیلی سخت و خسته‌کننده بود، تو خونه آرامش داریم هردومون... طفلی شوهرمم تنها مونده بود، هرچقدرم بهش میگفتم شبا بره خونه مادربزرگش قبول نمیکرد، میگفت خونه راحتم، رنگ به روش نمونده بود، خواب و خوراک نداشت، از یه طرفم سرماخورده بود، همه ش نگرانش بودم، مردا خودشونم یه پا بچه‌ن، مراقبت میخوان!

درد زایمان هدی جونم بستگی به آستانه درد هرکسی داره... اگه بگم راحته و کمه و سخت نیست، دروغ گفتم! انقباضها که فاصله‌شون کم میشه واقعا از ادم انرژی میبره. البته من زایمانم طولانی شد برای همین خسته هم بودم، ولی در کل قابل تحمل بود. یادت باشه تا هنوز به هشت فینگر نرسیدی، تو انقباضها فقط نفس بگیر، اصلا انرژیتو به داد و قال تلف نکن، دم کوتاه بازدم طولانی. تمرکزتو بده رو تنفست و شکمت. عالی جواب میده. ولی اون آخر کار دیگه ماما راهنماییت میکنه، اگه گفتن میتونی بری حموم، حتما برو، سرتو نشورا، فقط آبگرم رو‌ شکم و کمرت بگیرن و حرکت گل‌لگدکردنو انجام بده دیگه درد فراموشت میشه. آخرسر هم که بچه داره میاد و رو تختی، تا میتونی با دهن بسته داد بزن و کمرتو بچسبون رو تخت، یهو میبینی مثل ماهی لیز خورد و اومد...💗 یه انرژی و زور حسابی هم برای جفت نگه دار که پشت سر بچه بیاد، وگرنه میبرن کورتاژ و اینا، دردسر میشه! 

راستی هدی جون روزی که دردات شروع شدن، اصلا غذای سنگین و نون و برنج اینا نخور، سعی کن تا میتونی خرما و شربت عسل و کاچی و اینجور غذاهای سبک پرکالری بخوری که انرژی داشته باشی، ولی روده‌هات سنگین نباشن، اذیت میشی

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
دو روز گذشته ولی هنوز کیتم کمرنگه یعنی ازاد نشده امروز ۱۴ سیکلم. میشه اصلا آزاد نکنم

کیت مدیکور استفاده کن ،هروقت درد تخمدان داشتی حتما اون شب و اقدام کن

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
امشب اقدام کن ،موفق باشی

مامان ستایش جون‌

وقتی دوخط میشه یعنی تخمک گذاری انجام شده یا بعدش انجام میشه،؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
کیت مدیکور استفاده کن ،هروقت درد تخمدان داشتی حتما اون شب و اقدام کن

مامان ستايش جان ازمايشم رو ببينين بي زحمت🙏🏻

خدايا من ايمان دارم به اينكه هركه دلش هوايي تو شود،توهوايش را داري
2706