2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010570 بازدید | 355183 پست
سلام خوبین همگی یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین بچه ها من سرفه میکنم  بلند میشم عطسه میک ...

آره بابا طبیعیه. منم يه کم فعالیتم بیشتر ميشه ترشحم بیشتر ميشه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

خدا را شکر عزیزم امیدوارم دیگه نگراتی نداشته بلشی و این دوران با ارامش بگذره واست 

2456
سلام دوستان روز سوم پریودی درد سمت چپ شکم (مثلا تخمدان) نشونه مشکلی هست؟ سمت چپ شکمم درد دارم.. نمی ...

نه عزیزم غيز طبیعی نیست درد تخمدان تو دوران پری هم پبش مياد 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
والا اگه سختته بده من میپرسم 

باشه صبر کن شمارشو از شوهرم بگیرم آخه برگه دست شوهرمه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم من تحت نظر دکتر نیستم اگه هم باشم بعد از این میخوام بشم که دو تا سقط پشت سر هم داشتمدپارسال هم ...

انشالله که هرچی خیر برات رقم بخوره

تو روخدا ازم ناراحت نشی یه وقت اااا

خاستم دلگرمی بدم که اگه ساک و ندید ناراحت نشو از هفته 4 به بعد ساک تشکیل میشه و اینکه تحت نظر دکتر بودی خیلی بهتر بود 

پیشنهاد وراهنمایی کردم ..باز تو روخدا ببخشید اگه ناراحت شدی

ببینین درسته هر ۴۸ ساعت دو برابر میشه مثلا اگر بار اول ۲۰ بود بعد دو روز باید حوالی ۴۰ بشه و دو روز ...

آره عزیزم میدونم من تاپیکای خیلی زیادی رو گشتم فهمیدم بتا حساب کتاب نداره و تو همه ی بدنا اینجور نیست ک هر 48ساعت دوبرابر بشه من مطمنم تو هم یه بارداری سالم پیش رو داری و فقط روند رشد بتات کم  انشاء الله ک پنج شنبه خوش خبر میای تاپیک😍😍😍

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2714
آره عزیزم میدونم من تاپیکای خیلی زیادی رو گشتم فهمیدم بتا حساب کتاب نداره و تو همه ی بدنا اینجور نیس ...

افسانه جان گفتی ماهی ک باردار شدین دارو مصرفیتون چی بود ؟؟و اینکه گفتین کلومیفن یاعث نازکی اندومتر میشه درسته؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزيزم من چون خيلى نگران شدم به خاطر لكه بينى كه ديروز داشتم دكتر گفت چهارشنبه سونو بدم ، كه حداقل بد ...

بتات ک خیلی خوب رفته بالا پس امکان بارداری خارج رحم منتفیه..انشاء الله که ساک دیده شه تا خیالت راحت شه به جای یکی هم دوتا باشه😍😍

افسانه جان گفتی ماهی ک باردار شدین دارو مصرفیتون چی بود ؟؟و اینکه گفتین کلومیفن یاعث نازکی اندومتر م ...

شب سوم پری دوتا کلومیفن خوردم(چون میدونم رو بدن من لتروزول جواب نمیده گفتم حداقل یه شبشو کلومیفن مصرف کنم) از شب چهارم تا هفتم شبی دوتا لتروزول خوردم از روز اول پری تا روز پنجم روزی دوتا متفورمین خوردم حالم بد میشد از روز ششم یکی تا روز اقدام خوردم روز هفتم و هشتم روزی یکی آمپول هاش ام جی زدم روز دوازده رفتم سونو گفت فولیکول بالاتر از 8دیده نشد رفتم سرخود دوتا هاش ام جی خریدم یکی شو روز 12 یکیشم روز 13 زدم روز 14 رفتم سونو فولی 17داشتم دم کرده ی اسطوخودوس و رزماری هم از روز پنجم تا روز اقدام مرتب میخوردم از شب 15 شبی یکی دوفاستون هم خوردم..بله عزیزم کلومیفن بر عکس لتروزول ضخامت آندومتر نازک میکنه واسه همین معمولا یا دوفاستون یا پروژسترون دکتر همراهش تجویز میکنه

شب سوم پری دوتا کلومیفن خوردم(چون میدونم رو بدن من لتروزول جواب نمیده گفتم حداقل یه شبشو کلومیفن مصر ...

افسانه مزگی لتروزول رو بدنم جواب نمیده یعنی چطوری ؟؟؟مثل من که خوردم ولی یدونه فولی 14 داشتم ؟؟و اینکه شمام فقط یه فولی داشتین این ماه ؟؟من سمت راستم فولیهاش بهتره چپ نه زیاد ولی اقدام میکنم چون دیکه به هیچی اعتقاد ندارم فقط خدا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

واااای چقدر خوب 

خداووووشکر

عجله کردددددی دختر 

انشالله که صحیح و سلامت بدنیاش بیاری گل پسرجان و

2706