2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013615 بازدید | 355184 پست
انشاا.. فردا ميگيرى و مثبته

ان شاءالله واسم دعا کن لطفا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله واسم دعا کن لطفا

جوابششششش مثبت بارداری 😙😙😙😙

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
میدونی چیه یه جورایی از جوابش میترسم واسه همین زیاد پیگیرش نمیشم میترسم منفی باشه

شماره آزمایشگاه و بده ما بپرسیم 😀

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خودمم همین فکرو میکنم میگم تا الان باز نشده دهانه رحمم با سرم فشار ممکنه ساعتها درد بکشمو پیشرفتی نک ...

توکل بخدا 

مطمئنم هرچی باشه مصلحت خداست و فرقی نمیکنه طبیعی یا سز 

مهم اینه ان شاءالله گل پسرت میاد بغلت و اون روی زیباش رو میبینی و این دوران انتظار با حلاوت اون لحظات شیرین میشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خودمم همین فکرو میکنم میگم تا الان باز نشده دهانه رحمم با سرم فشار ممکنه ساعتها درد بکشمو پیشرفتی نک ...

ب نظر منم ب هر قیمتی طبیعی زایمان نکن!! با اینکه خودم طرفدار طبیعی هستم..دیگه حداکثررر تا ۴۱ باید هورمون ترشح بشه...۰

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
2738
بچه ها سردرد تو ۲۴ هفته خطرناکه؟ مال من ادامه داره. با خوابم قطع نمیشه. چرا؟

منم داشتم!! ولی پراکنده و زود هم خوب میشد.. البته دو‌سه بار کلا بیشتر سردرد نگرفتم

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)

سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱

پنج شنبه ۵۸ بود

گفتم خوشحالیم با شما در جریان بذارم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
توکل بخدا  مطمئنم هرچی باشه مصلحت خداست و فرقی نمیکنه طبیعی یا سز  مهم اینه ان شاءالله گ ...

اتفاقا سر نماز از خدا خواستم هرآنچه برا خودمو بچه بهتر و بصلاحمه همون رقم بخوره و اتفاق بیفته برام 

توکل برخدا

ب نظر منم ب هر قیمتی طبیعی زایمان نکن!! با اینکه خودم طرفدار طبیعی هستم..دیگه حداکثررر تا ...

فردا سونو میدم ببینم وزنش چجوریه اگه بالا باشه وزنش ودکترمم بگه دهانه رحمم فرقی نکرده دیگه وقت سز 

میگیرم 

بیشتر از این هم میترسم صبر کنم اتفاقی خدایی نکرده بیفته پی پی کنه و این چیزا بعدا پشیمون بشم

سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

مبارک باشه عزیزم ان شاالله بسلامتی این نه ماه رو طی کنی😘😘😘

سلام به همگی من رفتم پیش متخصص و اونم گفت چاره ای نیست باید بازم بتا بدم و دادم خوشبختانه شده ۴۰۱ پ ...

ديدي گفتم عزيزم الان خيلي زود بود واسه سونو خداروشكر كه خوب بود ايشالله تا اخرش خوب پيش بري 😍

♥️
2706