2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
موندم اصلا چه کنم پس فردا برم امپول فشار بزنن بهم شانسمو برا طبیعی امتحان کنم  یا نه بگم دکترم ...

ای جانم

گل پسر جه نازی واست میکنه 😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم خداروشکر خوب بودن ممنون به یادم بودی  وزنشون ۱۰۹۰و ۱۲۰۰هستش میگن خوبه ولی طول سرویکس ...

خداروشکر که همه چی خوب بوده قاصدک جان . ان شاالله همیشه تنتون سالم و لبتون خندون  باشه .

ان شاالله ب حق حضرت زهرا  صحیح و سلامت کاکل زریاتو بغل میگیری 😍 

از خدا میخوام این معجزه نصیب همه ی منتظرا و بخصوص بچه های تاپیکمون بشه😍❤ مخصوصااااا من 😍😍😅😅 

التماس دعا قاصدک جان 🙌

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عزیزم انشالله هر چه زودتر بهتر میشی و به خونه برمیگردی.🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

رز جان یه سوال ،شما از اول ک لتروزول میخوردین  چتد تا فولیکول داشتین ؟؟؟موندم چرا من فقط یه دونه دارم اخه !!!

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2720
خداروشکر که همه چی خوب بوده قاصدک جان . ان شاالله همیشه تنتون سالم و لبتون خندون  باشه .   ...

انشالله که دعاهای قشنگت مستجاب میشه

رز جان یه سوال ،شما از اول ک لتروزول میخوردین  چتد تا فولیکول داشتین ؟؟؟موندم چرا من فقط یه دون ...

چون همیشه خودش سونو واژینال میکرد دقیقش رو‌نمیدونم چون میگفت و نمینوشت،ولی از مهرماه هر دفعه حداقل دو‌یا سه تا رو‌داشتم ،فقط اون ماه اصلا نداشتم که اتفاقا دیروز دکتر بهم گفت من هنوز نفهمیدم که اون ماه چرا اصلا فولیکول نداشتم و براش خیلی جالب بود،این ماه هم از ترس اون دفعه بهم امپول داد وگرنه اصلا لازم نبوده.

2714

سلام خوبین همگی

یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین

بچه ها من سرفه میکنم 

بلند میشم

عطسه میکنم 

از پله بالا میام 

یکدفه حس میکنم ببخشید ترشحم میاد 

میخاستم ببینم این طبیعیه؟؟؟؟

یا ن؟

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
آره خانمی خوبه.  بله امکان دوقلویی هم هست.

سلام مامان آتنا پست منو خوندین؟ ممنون میشم جواب بدید⁦🏵️⁩

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
چون همیشه خودش سونو واژینال میکرد دقیقش رو‌نمیدونم چون میگفت و نمینوشت،ولی از مهرماه هر دفعه حداقل د ...

منم برام واقعا جالبه اون ماه با شبی یه دونه روز 8فولی راست داشتم 17این ماه شبی دوتا روز 9فولی 14چپ .البته من سمت راستم فعالتره .ولی میخام کلومیفن بخورم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
وااای عزیزم خواهرکوچیکه ی من 29 تیر 72 عه 😀😀 چ جالب یک روز باهم اختلاف دارید 😊 . ولی اون برعکس شم ...

خدا حفظشون کنه  .چه جالب من عاشق بچه ام

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مامان هدیه امروز رفنید آزمایش؟

بله گلم رفتم ولی فردا جوابش میاد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
موندم اصلا چه کنم پس فردا برم امپول فشار بزنن بهم شانسمو برا طبیعی امتحان کنم  یا نه بگم دکترم ...

به نظرم اگه میخواست طبیعی بیاد که خودش میومد 

البته در این مورد من مشاور خوبی نیستم چون با زایمان طبیعی مخالفم .

به نظرم بهترین تصمیم رو دکترت میتونه بگیره با توجه به شرایطت 

ان شاءالله که بهترین ها واست پیش بیاد 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خدا حفظشون کنه  .چه جالب من عاشق بچه ام

چرا فردا ؟جواب بتا که دو ساعته آماده میشه 

ای بابا 

ان شاءالله که با جواب مثبت خوشحالمون کنی عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706