2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013231 بازدید | 355184 پست
از ماه گذشته دارم باه،افتیمون،داروی آمادگی رحم و سویق گندم و جو مصرف میکنم. همسرم هم تین فیل و کاسنی ...

پس ازهمه ی داروهای تبریزیان داری استفاده میکنی انشاء الله ک به حق پیامبرمون زودتر جواب میگیری💞💞

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بـاران می بارد به حرمت کداممان!!! نمیدانم! من همین قدرمیدانم؛باران صدای پای اجابت است... خدا ...

ای جانم 

قربون قدرت و لطف خدا برم. 

ان شاءالله که همیشه معجزه اش رو ببینی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
کی میخوای بری آز؟😍😍

نمیدونم فعلا یکی دو وا بیبی بزنم بازم‌بعد ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
سينه هات درد نميكنه؟ سفت نشده؟

نه از قبلش هم سینه درد نداشتم علایم بیشتر سرگیجه و خواب الودگی و ترشحات سفید زیاد و دردهای پریودی داشتم ولی الان فقط دردهای پریودی دارم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
نه از قبلش هم سینه درد نداشتم علایم بیشتر سرگیجه و خواب الودگی و ترشحات سفید زیاد و دردهای پریودی دا ...

یه بیبی دیگه بزن اگه استرس نمیگیری.ولی علایم تو خیلیا یه مدت کاهش پیدا میکنه بعد دوباره شروع میشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

منم اقدام کردم ولی ن الان از یکسال پیش چند ماهم با کیت پیشرفتم ولی خب مث اینکه قسمت نبوده ،،این ماه دیگه با دکتر و قرص کلومیفن😒

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
یه بیبی دیگه بزن اگه استرس نمیگیری.ولی علایم تو خیلیا یه مدت کاهش پیدا میکنه بعد دوباره شروع میشه

دیگه بی بی ندارم

وقتی آزمایش اونطوری میشه به بی بی اعتمادی نیست که

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
نمیدونم فعلا یکی دو وا بیبی بزنم بازم‌بعد ان شاءالله

گفتی این ماه کلومیفن خوردی عزیزم درسته ؟؟دوفاستون یاپروژسترون هم بعد اقدام مصرف کردی؟

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
سلام بچه کسی .میدونه نی نی من کدوم سمت و چیه

به نظرم جنین داخل ساک طرف چپه و این یعنی در واقعیت طرف راسته و پسر 

چند هفته ای و ضربان قلبش چنده؟

صدای خنده ها خدا را میشنوی . ... دعاهایت را میشنود. و به آنچه محال میپنداری میخندد......

@مامانهدیه   عزیزم امروز بی بی نزدی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706