2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
حتما نظر شما رو انجام میدم این دکترها گیجم کردن امروز رفتم پیش یه دکتر دیگه گفت آمپول رو پنجشنبه بز ...

عزیزم به سایز فولی هم بستگی داره و تعداد فولی 

فکر کنم برای شما همون یکی کفایت میکنه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزدلم  ممنن از توضیحات کاملت  قطعا فقط خداست که هر موقعی خودش اراده کنه حاجت دلهامونو ...

آره.دقبقا همون‌تخمدون پر کیست.بعد چند ماه فولی ساخت و گرفت.فقط خدا باید بخواد و ما بنده ها صبر کنیم و توکل کنیم به خودش.منم هر وقت‌پریود میشدم گریه میکردم میرفتم‌ اتاقش باهاش حرف میزدم.بی بی چک‌میزدم‌جلوی نور میگرفتم که خط دوم ببینم.ولی تو همه این انتظارا به خدا توکل کردم.ایشالله هر کی آرزوشو  داره دامنش سبز بشه!انتظارشون تموم شه

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم  ممنن از توضیحات کاملت  قطعا فقط خداست که هر موقعی خودش اراده کنه حاجت دلهامونو ...

رز میگم اب میوه اناناس میخوری یا خود میوه رو ؟؟کدوم قرصاتو شروع کردی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
رز میگم اب میوه اناناس میخوری یا خود میوه رو ؟؟کدوم قرصاتو شروع کردی؟

عزیزم میوه طبیعی 

چون اب میوه و کنسرو و کمپوت همه اسیدی هستن.میوه ی طبیعی فقط خوبه 

از دیشب لتروزول شروع کردم 

از امشب شربت گایافنزین و فردا شب هم قرص فلوکلونازول ی شب درمیون 

قرص فرتیل اید هم هرروز میخورم 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2456
عزیزم میوه طبیعی  چون اب میوه و کنسرو و کمپوت همه اسیدی هستن.میوه ی طبیعی فقط خوبه  از د ...

منم از فردا شب لتروفم میخورم تصمیم گرفتم از همون شب سوم شروع کردم اخه اصلا جایی نخوندم از شب اول یا دوم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم میوه طبیعی  چون اب میوه و کنسرو و کمپوت همه اسیدی هستن.میوه ی طبیعی فقط خوبه  از د ...

من دوشنبه صبح شدم از شب سوم میشه از فردا شب دیگه درسته؟؟

عزیزم به سایز فولی هم بستگی داره و تعداد فولی  فکر کنم برای شما همون یکی کفایت میکنه

خیلی خیلی ممنونم مامان آتنا عزیز

ان شاالله همیشه هم خودتون وهم بچه هاتون سالم وسلامت باشید

از خدا میخوام اگه یه جایی یه مشکلی براتون پیش اومد خدا خودش گره مشکلتون رو حل کنه که اینقد صبورانه جواب سوالات رو میدید

الهی آمین    

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2714
بله هم همسرت و هم خودت مصرف کن مخصوصا آب هویج

عزیزم من دوشنبه صبح پری شدم از شب سوم میشه امشب یا فردا شب؟؟

بله عزیزم میشه از فردا شب

مرسی ...گرمیجاتم میخوری؟

مرسی ...گرمیجاتم میخوری؟

فقط خرما و کشمش و موز و پرتقال و هر روز عرق کاسنی 

اناناس و‌توت فرنگی (البته چون کمه روز اخر میخورم)بادمجون کبابی،نمک ،

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
امسب میخوام رزماری و اسطوخودوس بخورم

من میوه جات و قلیایی الان نمیخورم روزای نزدیک اقدام الان فقط خرما و دمنوش و موز و کاچی میخورم ...متفورمین از چندشب پیش شروع کردم  خدا کمکمون کنه  

2706