2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013229 بازدید | 355184 پست
بهار جان این آزمایشات بین روزهای ۳ تا ۵ پری انجام میشه اصلا بخاطر اینکه روز ۴ آزمایش دادی نگران نباش ...

واقعا؟؟؟؟منو كه چقدر استرس داشتم بخاطرش🤣 مرسي عزيز دلم😘😘

خدايا مواظب تو دليم باش🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی دوستم‌ خدایا یک گل پسری بهمون بده،خسته نشدی انقدر التماست کردیم 🙏🙏🙏🙏🙏😊😊😊😍😍😍

ايشالا عزيزم من كه فقط ميخوام باردار شم و يه بچه سالم خدا بهم بده ديگه دختر و پسر واسم فرقي نداره ايشالا خدا به شما يه پسر تپل بده😘😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم شرمنده میپرسم  اقدامتون سجده ای بود؟؟؟خودت رژیم قلیایی داشتی؟؟ به غیر از شربت شیره چی خ ...

خواهش میکنم گلم .اقدام اولم با عرض معذرت  سجده ای بود و دومی پوزیشن روبه رو .خودم به دلیل طولانی شدن سیکل انتظار اصلا رژیمی رعایت نمی کردم فقط شب اقدام شیره انگور خوردم ،درموردمصرف لبنیات و اینکه برای جنسیت پسر میگن باید مصرف کلسیم به حداقل برسه باید بگم که من مدت سه ساله که کمبود کلسیم شدید دارم و دکتر بهم روزی دوتا قرص کلسیم داده بود ولی من بخاطر رژیم پسر ،اصلا قرص کلسیم نخوردم برای همین مطمئنم که کلسیمم خیلی پایینه .مطلب دیگه اینکه من گرمیجات کلا زیاد میخورم مثلا ارده و خرما ،جوری که آخرین پریودم خونریزیم خیلی خیلی کم بود و کاملا به رنگ سیاه.

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

وايييي مامان ستايش خدارو صد هزار مرتبه شكر😭😭😭 عزيز دلم خيلي تبريك ميگم خدا حفظش كنه،انشالله بارداري راحت و سالمي داشته باشي،و اين دوران شيرين وو به خوبي بگذروني❤️❤️❤️❤️

خدايا مواظب تو دليم باش🤲
خواهش میکنم گلم .اقدام اولم با عرض معذرت  سجده ای بود و دومی پوزیشن روبه رو .خودم به دلیل طولان ...

مامان ستايش من از فردا كه ٦ سيكلمه ميتونم قرص آزيترو مايسين استفاده كنم براي جلوگيري از عفونت تو اقدام و شياف مترونيدازول هم ميشه ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خواهش میکنم گلم .اقدام اولم با عرض معذرت  سجده ای بود و دومی پوزیشن روبه رو .خودم به دلیل طولان ...

منم پریودم خیلی کم شده و سیاه رنگه 

فکر کردم تاثیر قرصه‌

پس مال گرمیه 😇😇😇😇

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
مامان ستایش عزیززززم خیلی برات خوشحالم خدارو شکر موفق شدی و جواب صبرتو گرفتی خداروشکرررررررررر

الی جون ممنونم بابت تبریکت و دعاهای قشنگت .موقع شیر دادن به نینی برای من بخصوص بچه های تاپیک دعا کن ،شما دعاتون مقبول تر هست نزد خدا 😘😍😍😍

عزیزم 

قول میدم دیگه زیاد سوال نپرسم 

به نظرت اقدام دوشب پشت سر هم بهتره یا یک‌شب درمیان؟؟؟؟

اون ماه روز یازدهم رفتم سونو و ف‌لیکول چپم به ۲۷ رسیده بود

این ماه صلاح میلینی چندم برم؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
وايييي مامان ستايش خدارو صد هزار مرتبه شكر😭😭😭 عزيز دلم خيلي تبريك ميگم خدا حفظش كنه،انشالله باردا ...

ممنونم بهار خانمم انشاالله خیلی زود قسمت خودت بشه 😍😘👦

ممنونم بهار خانمم انشاالله خیلی زود قسمت خودت بشه 😍😘👦

باور كن برا تو بيشتر از خودم خوشحال ميشدم كه شدم،خداروشكر خيلي انتظار كشيدي،قربونت بشم من از دعاي شما دلاي پاك حتما ما هم نتيجه ميگيريم❤️😘

خدايا مواظب تو دليم باش🤲
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

تبریک میگم ستایش خانم. چقدر دوست داشتنی هستید که اینهمه به شما تبریک گفتند😊

منم فردا دارم میرم آزمایش، برام خیلی دعا کنید😔😔😔😔

امروز هم با بی تو بودن گذشت....
قرص و دکتر بهت تجویز کرده بود؟

بله ماه پيش معاينه كرد داد ولي ديگه چيزي نگفت واسه اقدام جديد

عزیزم  قول میدم دیگه زیاد سوال نپرسم  به نظرت اقدام دوشب پشت سر هم بهتره یا یک‌شب درمیان ...

اگر شوهرت سالمه هر شب اقدام کن تا اسپرمها تخمک و محاصره کنن .روز ۹ سیکل برو سونو ،سعی کن آمپول آزاد سازی هم بزنی تا از  آزاد شدن تخمک خاطرجمع بشی.قبل اقدامت چهار روزی نزدیکی نداشته باشید تا ذخیره اسپرمها زیاد بشه.خودم مدت ۶ روز قبل اقدام نزدیکی نداشتم و بعدش دوشب پشت هم اقدام کردم 

2706