2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
کاسنی و چطوری گرفتی؟؟؟ عرقش بود یا گیاهش؟؟ گیاهش و پودر کنی بهتره یا دم کنی

سلام عزیزدلم از عطاری گرفتم عرقشو ولی واقعیتش نخورد همونجور موند دیگه نمیدونم خوبه یا ن

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
سلام عزیز دلم فدات شم مهربون ان شاءالله ب زودی تیکر گل پسرتو ببینم ب حق همین روزا ممنون عزیزدلم با ...

عزیزم مبارکت باشه گل پسرت صحیح و سالم بغل بگیریش😍😍

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام خانوما من امروز روز 11پریودمه ترشح سفید دارم ولی خب دمای بدنم بالا نرفته در ضمن پلی کیستیک هم هستم بنظرتون ترشح تخمک گذاریه؟کیت هم دارم ولی میگن واسه پلی کیستیکا کیت درست جواب نمیده میشه بهم بگید چطور بفهمم تخمک گذاریمه یا ن

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

ترشحم سفید و کش دار هستش معذرت میخوام

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝
باور کن محیا تو همه دعاهام هستی همیشه سر نماز برای تو و همه چشم انتظارا دعا میکنم من مطمئنم بهترین ...

مرسي مهساجون، باور نميكني چه قدر دلم خوشه به اين دعاهاي كه شما دوستان در حقم ميكنين🌹🌹 ازت ممنونم

انشالله نيني گلتو به سلامتي و دلخوشي بغل بگيري😘

...
2714
سلام مهیاجون خوبی عزیزدلم؟ ان شاءالله این ماه منتظر خبر خوشتیم

سلام دختر اسفند خودمون، خوبي؟ انشالله به سلامتي و دلخوشي نيني رو بغل بگيري🌺خدا رو شكر كه جنسيت هم همونيه كه دوس داشتي🌹🌹🌹🌹 ممنونم دعام كنين

...
مبارکت باشه عزیز دلم. واسه منم دعا کن... چند وقت اقدام بودی

سلام زينب خوبي؟ چيكارا ميكني دختر خوب؟ ميتونم سوال كنم چن وقته اقدامي؟ همسرت آزمايشمونو مراكز ناباروري دادن يا ازمايشگاه معمولي؟؟ غير از آز همسرت و سونوي خودت و آزمايشات هورموني روز سوم پري خودت، چيا رو بررسي كردي تا حالا؟ خيلي انتظار سخته از خدا ميخوام به زوووودي به دست قدرتش دلمونو شاد كنه🌺🌺🌺

...
حتما دعات میکنم عزیز دلم😘😘😘 سرکار میری یا استراحت میکنی؟  اون پودری ک گرفتی ایشالا حسابی ت ...

فعلا که هنوز دارم میرم سرکار

آره یک قوطیش تموم شد قوطی دوم رو دارم میخورم

تغذیه م رو خیلی بهتر کردم

به امید روزی که برم سونو و بگه همه چیز خوبه

ممنون که دعامون میکنی

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
آنالی وزن نی نی تو ۳۴هفته چند کیلو بود؟ راستی تو بودی که تو ادرار دفع گلوکز داشتی؟ عددش چند بود و د ...

توی 30هفته و 4روز 2030گرم بود

دکترم گفت مشکلی نداره

من دفع پروتئین نداشتم

یکمی کلوگز توی نمونه دومم بود که گفت مشکلی نیست

چون قندم توی 4مرحله خیلی پایینتر از ماکزیمم بود

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام زينب خوبي؟ چيكارا ميكني دختر خوب؟ ميتونم سوال كنم چن وقته اقدامي؟ همسرت آزمايشمونو مراكز ن ...

سلام‌عزیزم من ۱۰‌ماه اقدامم. شوهرم ازمایشگاه مسعود که جز ازمایشگاه های معتبره از اسپرم داده و در حد نرماله نه خیلی عالی ولی دکتر گفت کاملا باروره.  خودم ازمایش هورمونی و سونو همش طبیعی و بدون مشکله.این ماه بدون قرص فولی ۲۲ دارم. از پروژسترون دادم عالیه. عکس رنگی نگرفتم نمیدونم. باید اونم‌برم دیگه. کار دیگه هست بکنم محیا جان😥😥😥😥؟؟؟؟ راستی اسمم‌ مهتاب عزیز دلن

سلام عزیزم خودت خوبی؟؟

سلام...مرسی فدات شم.خوبم شکر خدا.وای خوش به حالت آخر راهی.من که دیگه حسابی فشار رو جسممه کمردرد پشت درد پادرد بدخوابی.وروجک داره کلی مامانشو اذیت میکنه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706