2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
زیبا جون علائم تخمک گذارید میگی

نه عزیزم من بی بی چک رو گفتم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها حالا من عین این هشت هفته و قبلش این همه چای سبز خوردم چی میشه؟؟؟😣

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام به همگی...خوبید؟خوشید؟درچه حالین؟دلم تنگ شده بود گفتم بیام ی خبری بگیرم ازتون❤❤❤❤

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
حنانه‌جون تبریک میگم مامان شدی!ایشالله بسلامتی.بعد مدتها اومدم اینجا تیکرتو دیدم خوشحال شدم

سلام به روی ماهت عزیزم.ممنونم عزیزم از تبریکت😍😍ان شاااله شماهم بقیه راه رو به سلامتی پشت سر بزاری کنار پسر  نازنینت😘😘

سلام خوبی  عزیزم چند هفتگی رفتی واسه سونو قلب؟

سلام ممنون عزیزم.من براساس تاریخ پری  هفت هفته و یه روز بودم که رفتم سونو.ولی سونوگرافیست گفت ۶هفته و ٢روزته.گفت قلبش کامل تشگیل شده خدارو شکر ولی چون زود اومدی و کوچیکه  نمیزارم  بشنوی چون خدایی نکرده بهش فشار میاد.ان شااله شما کی میری؟

بچه ها شبتون بخیر دعا کنین من امشب نتیجه بگیرم امشب کلی از همسرم خجالت کشیدم  میگفت همه ...

انشالله نتیجه میگیری

ولی لطفا سرتو گرم کن ک بی خیال باشی

هرچی بیشتر به باردار شدن فکر کنی خدای نکرده بیشتر ازش دور میشی

سلام‌ مامان مریناز...خوبی؟دیگه واقعا چیزی به دیدار فرشته ت نمونده.بسلامتی ایشالله خیلی راحت زایمان ک ...

سلام عزیزم خووووبی؟؟؟ کم پیدایی چ میکنی؟ نی نی جان خوبه؟ 

ممنون گلم سلامت باشی ، نه سزارین هستم

سلام دوستای گلم خوبین همگی خداروشکر؟ من رفتم آنومالی خداروشکر همه چی خوب بود نی نی هم پسر بود ولی ...

سلام عزیزم 

یه لحظه تیکرتو دیدم گفتم این کیه؟؟؟ نکنه همون دختر اسفند خودمونه باز میگفتم نه اون بچه اش دختر بود به تیکرت عادت کرده بودم 😁😁از صمیم قلب بهت تبریک میگم خیلی برات خوشحالم خدا روهزار مرتبه شکر 😍😍😍😍😘😘😢😢😢 نگران نباش منم سونو آنومالی سر دخترم رفتم گفت جفت یه مقدار پایین ولی نسبت به ان تی خیلی بهتر شده بود مطمنم از تو هم به مرور خوب میشه حتما استراحت داشته باش و پله بالا پایین نرو

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
بچه ندارم الانم باردار نیسم کِ 🙁

س باران جان بی بی تو دیدم عزیزم هاله اش خیلی واضح بود اگر منفی باشه سفید سفید حتما بارداری دو سه روز دیگه یکی دیگ بزار حتما با خبرای خوش میای من از الان بهت تبریک میگم😍😍😍

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706