2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013586 بازدید | 355184 پست

سلام خانمای گل 

من فردا باید برم ازمایش بتا واسه نتیجه انتقال جنینم واسم دعا کنین 

مامانای مهربون به نی نیاتون بگین واسم دعا کنن

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@مامان_اتنا2     @مامان_ستایش1     میشه درمورد  تزریق واکسن کزاز &n ...

سلام حنانه جون .ببخشید ولی من در این مورد اطلاعی ندارم .ولی به نظرم از یه دکتر دیگه هم بپرس 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2728
نه عزیزم همین که سیکلات تقریبا منظمه و کیتت هم هرماه مثبت میشه یعنی هرماه فولی بالغ داریپس فک نکنم ک ...

حنانه‌جون تبریک میگم مامان شدی!ایشالله بسلامتی.بعد مدتها اومدم اینجا تیکرتو دیدم خوشحال شدم

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
2738
اره 😍😍 روز دقیقش رو چهارشنبه میرم نامه بیمارستانم رو بگیرم بهم میگه بین 7 و 9 یکیش میشه ، روز8/8 ...

سلام‌ مامان مریناز...خوبی؟دیگه واقعا چیزی به دیدار فرشته ت نمونده.بسلامتی ایشالله خیلی راحت زایمان کنی !طبیعی هستی دیگه؟

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
سلام به همه التماس دعا

سلام‌محیا جون.خوبی؟چه خبر؟نبینم نا امید بشی!

خدا خیلی بزرگه که بنده شو بخواد بی جواب بزاره

چیکار کردی؟عکس گرفتی؟

عزيزم الان چون هورموناتم بهم ريخته بخاطر اونه احساس خوشحالي نداري من خوندم كه اين هفته ها شايد احساس ...

آره ممکنه 

چون سابقه شم دارم بدتر شده

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706