2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013622 بازدید | 355184 پست
عزیزم برا هفته 33 که وزن 2 کیلو خوبه چرا ناراحتی؟ الان جدول رو دیدم

من توی هفته ۳۴هستم

بعد طبق سونوهای قبلی اینسری بچه خوب وزن نگرفته بود

دکتر سونوگرافه هم گفت بچه ت وزنش کمه،استراحتت رو بیشتر کن

نمیدونم والا خیلی بهم ریختم

تغذیه م هم بد نیست ولی این مدت استرس زیادی رو تحمل کردم،خودم حدس میزنم بخاطر این موضوع باشه

ولی دکتر سونوگراف و دکتر خودم گفتن وقت زیاد داری بچه از این هفته به بعد میتونه مساوی وزنی که داره وزن بگیره

امیدم فقط به این حرفاس 

دعام کن دوست خوبم 😢

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام بچه ها  مناز از سونوگرافی برگشتم  حالم خیلی بده  بچه م وزنش کم بود، از بس این ...

ای بابا عزیزمم برای دویست گرم اینقدر خودتو ناراحت میکنی؟ اینقدددددددددددددددددرررر خطا دارن اندازه گیریها که اثلن این عددا بحساب نمیان. تازه اصل وزن گیری هفته های آخره که هر هفته ۲۵۰ تا ۳۰۰ گرم اضافه میشه....

نشینی غصه بخوری بیخودیا....😊😊😊😊پاشو پاشو ببینم😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آنالی عزیزم  تو که ماشالله عاقلی و نیاز نیست من نصیحتت کنم  من خودم این روزا اصلا ح ...

باشه چشم اعظم جون،امیدم به خداست 

خیلی خورد توی ذوقم

دعامون کن 

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
اختلاف زیادی نیست آنالی جون.   حالا وقت داره وزن بگیره نی نی مون. خودتو ناراحت نکن. مگه نمیگی ...

باشه چشم عزیزم 

سعی میکنم خونسرد باشم

2731
باشه چشم عزیزم  سعی میکنم خونسرد باشم

این.نگرانیا برای همه مامانای باردار هست 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
من توی هفته ۳۴هستم بعد طبق سونوهای قبلی اینسری بچه خوب وزن نگرفته بود دکتر سونوگرافه هم گفت بچه ت ...

بنظرم شرایطت رو بگو و چند روز مرخصی بگیر فقط استراحت کن و خودتو ببند به چیزای مقوی تو این مدت هم اصلااااا حرص و جوش چیزی رو نخور خیلی تاثیر داره رو وزن گیریش

کی میری سونو؟؟

ای بابا عزیزمم برای دویست گرم اینقدر خودتو ناراحت میکنی؟ اینقدددددددددددددددددرررر خطا دارن اندازه گ ...

قربونت بشم پرستو جون،چقدر پیامت بهم امید داد و حالمو عوض کرد

راست میگی؟ 

تموم سعیمو میکنم نینیم خوب وزن بگیره

ممنونم از انرژی مثبتت

بنظرم شرایطت رو بگو و چند روز مرخصی بگیر فقط استراحت کن و خودتو ببند به چیزای مقوی تو این مدت هم اصل ...

آره آبانماه رو تا نیمه میرم و استراحتم رو بیشتر میکنم

هفته دیگه دکترم گفت بیا دوباره، نمیدونم دوباره کی سونو بنویسه، گفت هفته دیگه بیا بهت میگم

2738
سلام بچه ها  مناز از سونوگرافی برگشتم  حالم خیلی بده  بچه م وزنش کم بود، از بس این ...

ناراحت نباش عزیزم اخه ۲۰۰ گرم که چیزی نیست الان تو بشین یه قابلمه ماکارانی بخور فردا صبح هم یه لیوان معجون پسرت ۴۰۰ تا میره بالا 

@باران190     تو به تغذیت برس با دکترت مشورت کن لیدی میل بخور از اون طرف هم استراحت کن ...

مریناز جون دکترم گفت امروز بررسی میگنم ازمایش خونتو مینویسم واست احتمالا

اما این انفاق ک افتاد هیچی نگفت 

ب نظرت ضرر. داره خودم بخرم؟ 

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
مرسي نير جون عزيزم من روزانه ٧ساعت سركارم و اينجا نميتونم اون برنامه رو پيدا كنم بعدشم كه ميرم ...

انشاالله نمي گيري

فکر منفي نکن

سعي کن هر طوري هست وعده هاي غذاي بيشتر با حجم کمتر بخوري

مثلا چندتا لقمه باخودت ببر

خرما عسل رو محدود بخور 

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
ازمایش اینه... تحرک و مورفولوژیش چند میشه؟؟؟؟؟

موتیلیتی یا همون تحرک اسپرمها خوبه  اونیکه نوشتهa+b ۳۲ درصد. و تحرک هم اونی هست که نوشته نرمال ۴۵ درصد . تعداد اسمرم ها هم ۱۱۴ میلیون هست درکل نتیجه ازمایشش خوبه 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
امروز دیدم اتفاقا. چقدر گرون شدن.  یعنی چی ۵۰۰ تومن شروع میشه

آره بیرون خیلی گرونن اینجور چیزا، دوختنشونم خیلی ساده‌ست اتفاقا! فقط یه کم ذوق و سلیقه میخواد و یه آشنایی ابتدایی با خیاطی، همین! من سرویس دم دستی بچه‌رم خودم دوختم، با بهترین ملافه ساتن‌نخ خارجی و الیاف لایکو، روی هم رفته ۱۵۰ تومن هم خرجش نشد، یه قنداق فرنگی که لحافم میشه با یه لحاف و تشک و بالش!

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
2706