2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013477 بازدید | 355184 پست
سلام دوستان پسری ما ساعت 11 ماشالا بدنیا اومد از دعای خیر همتون ممنونم سر عمل و موقع شیر ...

ای جوووونم ماشاااااله.ان شاااله قدمش مبارک باشه عزییییز دلم.تبریییک میگم بهت😍😍😍ممنون که به یادمون بودی عزیزم😘

حال خودت  و گل پسری خوبه خدارو شکر؟

عزیزمی😆😆😆 یهو جمله تو دیدم خنده ام گرفت! خواهر ما تا زنده ایم از اقدام راحت نمیشیم که 😅😅😅😅😉 ...

اینم هستتتت 😁😁😁🤪🤪

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قاصدک جون الان رفتم ازمایش دارم .خیلی استرس گرفتم که نکنه بی بی مثبت کاذب بوده باشه😭😭

وا نرگس کاذب چیه 😡😡😡

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
ان شاااله تا اونموقع خوب میشی عزیزم مایعات زیاد بخور،سوپ با پیاز و ابلیموی فراوان،شربت عسل و ابلیمو ...

انشالله خیلی دعام کن دیگه خسته ام واقعا

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
سلام دوستان پسری ما ساعت 11 ماشالا بدنیا اومد از دعای خیر همتون ممنونم سر عمل و موقع شیر ...

وای عزیزم چه لحظه ی شیرینی.انشاالله قدمش پر خز خیر برکت باشه براتون.خدا حافظش باشه انشاالله.مستانه جون موقعی که بهش شیر میدی خیلی دعامون کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
کاذب برای چی دختر؟ اون بی بی که من دیدم بیشتر به دوقلو میخوره. جواب کی آماده میشه؟

ای وااای بهااار جون خدا از دهنت بشنوه ایشااله.گفت پنج زنگ بزن اماده بود بیابگیر.نبود فردا ظهر

ای وااای بهااار جون خدا از دهنت بشنوه ایشااله.گفت پنج زنگ بزن اماده بود بیابگیر.نبود فردا ظهر

انشاالله همین امروز آماده میشه و دوباره خوشحالمون میکنی

2738

[QUOTE=69645329]ممنون عشقم😇😇 شکر خدا خوبم الان رفتم ازمایش دادم گفت ساعت پنج زنگ بزن اگه اماده بود بیا بگیر اگرم ...[/QUOT

نرگس جون نمیدونم دیدی تبریکمو یا نه 

مجدد مبارکا باشه عزیزززززززم خیلی زیاااااد خوشحالللل شدم🤩🤩🤩🤩🤩

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
هدیه جان انشالله چندروز دیگه نوبت خودته که خوشحالمون کنییی

قربانت انشاالله

محتاجم عزیزم چشم حتمااا.ان شااله خوش خبر باشی

به امید خدا😍

2706