2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013622 بازدید | 355184 پست
کارخاصی کردی رژیمی داشتی که پسرشد؟ 

زیاد سفت و سخت نه ولی کارایی که خانوما اینجا گفتن رو تا جایی که تونستم انجام دادم

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان اینا قرصایی ک شوهرم استفاده میکنه واریکوسل خفیف داره این کلومیفن همون قرصیه ک به خانما واسه ت ...

همسر من هم واریکاسول داشت با چند دوره زالو درمانی و خوردن شیره خرنوب و خوردن نخود آب (نخود رو  یه روز بذار خیس بخوره آبش رو همسرت بصورت خام بخوره و نخود رو بذار با آب و پیاز و فلفل شیا و زردچوبه بپز و اونم بده بخوره) و دارو هایی که دکتر بهش داد (کپسول immunace tablet و co q10 ) خداروشکر درمان شد

البته واریکوسل همسرم سمت چپ گرید سه بود و راست گرید دو، که واسه همسر شما خدا رو شکر خفیف هستش

همسرم میگه فکر میکنه اون زالو درمانی و نخود آب و شیره خرنوب بیشترین تاثیر رو داشته

امیدوارم همه کسانی که درگیر  این مشکل هستن بزودی درمان بشن و خدا بهشون فرزند سالم و صالح عطا کنه

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖
کاش میشد همه خانم های باردار علائم حاملگی خودشونو می گفتن مثلا از ویار تا حالت تهوع و خستگی و خواب آ ...

عزیزم من علائمی مث تهوع و خستگی و ویار اینا نداشتم و ندارم اشتهامم بیشتر شده و زرنگ تر شدم

اوایلش هم از رو دردکشاله ران و تکرر ادرار فهمیدم باردارم همین

علائما تو بدن هرکسی متفاوته

2728

سلام بچه ها،ممنون میشم به سوالم جواب بدید من سیکلام معمولا 31 روزست از روز 14 تست تخمک استفاده کردم ولی فعلا مثبت نشده،تستم مکس 14 میشه بهش اعتماد کرد؟

الان روز 17 سیکل هستم به نظرتون اقدام کنم یا منتظر مثبت شدن کیت بشم؟

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

خیلی به کمکتون نیاز دارم ممنون میشم کمکم کنید

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2738

کاش یکی ام جواب منو میداد  

سلام بچه ها،ممنون میشم به سوالم جواب بدید من سیکلام معمولا 31 روزست از روز 14 تست تخمک استفاده کردم ...

جنسیت برات مهمه؟ 

علائم نداری؟

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
جنسیت برات مهمه؟  علائم نداری؟

آره دوست دارم پسر بشه.

از دیروز تخمدان سمت راستم یکم تیر میکشه

آره دوست دارم پسر بشه. از دیروز تخمدان سمت راستم یکم تیر میکشه

کیتت رنگ نداره؟ سر ساعت بخصوصی میزنی؟ عزیزم ۲ ساعت قبلش زیاد نباید مایعات بخوریا

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
کیتت رنگ نداره؟ سر ساعت بخصوصی میزنی؟ عزیزم ۲ ساعت قبلش زیاد نباید مایعات بخوریا

مهسا جون مرسی که جوابمو میدی، فقط بالاش خط میوفته یعنی فقط یه خط،آره هر روز ساعت 12 میزدم ولی نمیدونستم قبلش نباید مایعات بخورم اتفاقا تموم روزایی که استفاده کردم قبلا دو لیوان آبو خوردم

2706