2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010573 بازدید | 355183 پست

سلام بچه ها صبحتون بخیر

منم از روی صفحه نی نی سایت گشتم دنبال تاپیک جدیدا اسم بانو رو که دیدم وارد شدم...

منم یهو شوکه شدم...دلم گرفت

به خیر گذشت

من به طناز و حنانه و بارانی هم خبر میدم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جالب که من 95 درصد پستام تو اون تاپیک بوده و اونجا تعطیل شده اما تعدادم پستام همون عدد قبلیه

عزیزم شما توی نی نی سایت توی هر تاپیکی پیام بدید،به تعداد پیامهاتون اضافه میشه،ربطی نداره توی کدو تاپیک پیام داده باشید.مجموع کل پیامهای درج شده در نی نی سایت میشه "تعداد پست"

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿

بچه ها من BARANIIII رو ندارم فقط ELI-ARAD رو داشتم و حنانه و طناز که بهشون اطلاع دادم.

2720

بچه ها سلام صبحتون بخیرررررررررر

خدا رو شکر پیداتون کردم  

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

سلام...وای خدایانمیدونی تا دیدم نوشته مبحث تعطیل شده انگار آب یخ ریختن روم.خداروشکر که هستید

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
بچه ها سلام صبحتون بخیرررررررررر خدا رو شکر پیداتون کردم    

سلام عزیزممم صب توام بخیر

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

من امروز دما گرفتم اومد پایین 

و جالبه همون موقع پریود شدم!

خوشمان آمد از دما

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2714
من امروز دما گرفتم اومد پایین  و جالبه همون موقع پریود شدم! خوشمان آمد از دما

ای بابا....این ماه اقدام بودی؟توام که مث من تخمک گذاریت میفته تعطیلات.نجاتیان پررو به من گفت چون تو تعطیلاته منم سونو غیرازجایی که میفرستم قبول ندارم فروردینت هیچی.اینقد راحت میگه هیچی که نگو

بچه ها ازکجا میتونم امضامو عوض کنم؟؟؟

بچه ها ازکجا میتونم امضامو عوض کنم؟؟؟

پیداش کردم پیداش کردم

سلام واقعا مثل بچه ای که دنبال مامانش میگرده سر در گم شده بودم

چرا حذف کردن

من کلی پست رو ذخیره کرده بودم که بهشون نیاز داشتم

نمیشه درخواست بدیم دوباره بزارن تاپیک رو؟

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖
اره واقعا، اينم بهم نميسازه😂😂 محرك خوردي نيكا جون؟

من لترزول خوردم دکترم داده .ای کاش نمیخوردم 

من ۱۱ سیکل فولیکول ۲۳ بود به دکترم اصرار کردم برام امپول بنویسه تا ازاد بشه .میگفت نمیخواد بزار خودش ازاد بشه ماه پیش دیر اقدام کردم

خدایا مثل همیشه امیدم تویی ...

سلام

صبحتون بخیر.

حیف اون همه اطلاعات پرید شاید بدرد خیلیا میخورد.

ولی اشکال نداره

انشالله تاپیک جدید و بارداری های جدید😊😍

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
2706