2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
نه بابا هم من مثبته هم همسرم هم بچه ها... تقریبا ۹روزگیش بود رفتم چک کنن دستگاه زدن گفتن ۱۵شده ...د ...

سلام عزیزم مبارک باشه تولد فرزندت❤️❤️❤️دکتر جلیلی دکتر اطفاله؟

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
اخی دختر دومش رو‌ هم به دنیا اورد؟؟؟ مبارکش باشع.. محیا رو در ارتباطی باهاش؟  اگر در ارتباطی ب ...

باشه عزیزم بهش پیام میدم.......این وروجک بچه دوممه....یه دختر بزرگتر هم دارم که 11سالشه.....همون که اسم کاربری منم هست 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره فرهادی بی نطیربود حیف بود رفت...کاش امامی میبردیش اونم دارومیدادبرا زردی..حالا خداروشکر ک اومده ...

عه امامی هم مگه دارو میده؟؟

نمی‌دونستم  وگرنه میبردمش...شوهرم هی می‌گفت بریم پیش امامی گفتم نمی‌خواد 😁😁

اره واقعا سخته ان شالله هیچکس راهی بیمارستان نشه... 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام عزیزم مبارک باشه تولد فرزندت❤️❤️❤️دکتر جلیلی دکتر اطفاله؟

سلام گلم ممنونم♥️♥️♥️ آره عزیزم اطفاله

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731
سلام فداتشم توخوبی گل دختراخوبن؟بزرگ ازلحاط قدی شده ولی.........چ خبرنیستی ؟دخترای گل خودت چطورن؟

عزیزمی😘ایشاله تنش سلامت باشه عزیزم.ماهم شکر خدا هستیم.دخترا هم دست بوستن عزیزم

2738
سلااام خااانم 😍خوبی عزیزم چه خبر پسر گلت در چه حاله چند وقتشه الان

سلام عزیزم شما چطوری خوبی؟؟ قربانتتتت پسر منه سه سالشه.. من اسم شمارو قشنگ‌یادمه ولی اطلاعات ریز رو نه😋😋

باشه عزیزم بهش پیام میدم.......این وروجک بچه دوممه....یه دختر بزرگتر هم دارم که 11سالشه.....همون که ...

مرسی لطف میکنی❤️❤️مثل همیشه مهربون و دوست داشتنی..

اره یادم اومد، دخترای شما و عاطی با هم همسن بودن انگار درسته؟ 

عزیزمی😘ایشاله تنش سلامت باشه عزیزم.ماهم شکر خدا هستیم.دخترا هم دست بوستن عزیزم

همیش سلامت باشین عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عه امامی هم مگه دارو میده؟؟ نمی‌دونستم  وگرنه میبردمش...شوهرم هی می‌گفت بریم پیش امامی گفتم نم ...

انشاالله..اره برابچه  داداشم داروداد ب لطف خدابستری نشد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم  از پیاما متوجه شدم گل پسری به دنیا اومده قدمش خیر باشه عزیزم خدا حفظش کنه دختر گ ...

سلام عزیزم قربونت  ممنون خدا بچه های تو هم حفظ کنه...

اره بابا دکتره یه آمپول زد به پاش ۳روز بعد راه افتاد ۱ونبم سال پیش بود عزیزم دخترم مرداد۳سالش میشه

مرسی لطف میکنی❤️❤️مثل همیشه مهربون و دوست داشتنی.. اره یادم اومد، دخترای شما و عاطی با هم همسن بودن ...

آفرین عزیزم.....درسته....البته دختر عاطفه یه کم بزرگتره 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706