2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010570 بازدید | 355183 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالا که نتیجه میگیرید نباید فکرتون رو خیلی درگیر کنید.بیخیال باشید واسترس هم خوب نیست

استرس ک ندارم بهش هم فکر نمیکنم ولی نمیدونم کی خوبه واسه اقدام یعنی چ روزی روم هم نمیشه از اشنا بپرسم

.....
استرس ک ندارم بهش هم فکر نمیکنم ولی نمیدونم کی خوبه واسه اقدام یعنی چ روزی روم هم نمیشه از اشنا بپرس ...

عزیزم اگه جنسیت برات مهم نیست بعداز پاکی یک روز درمیون اقدام کن

خدایا شکرت
2720
نه برام مهم نیست فقط سالم باشه ازمایش قبل بارداری هم دادم چیزیم نبود خداروشکر

خیلی خوب،خداروشکر پس خیلی بهش فکر نکن زندگیتو معمولت بکن ان شاالله به زودی باردار بشی

خدایا شکرت
آره عزیزم بی بی بزنه مشخص میشه ممنون گلی💓💓

ببخش عزیزم.من این ماه لتروزل خووردم.اماآمپول آزادسازی نزدم.الان ازموعدم گذشته وپریودنشدم.امکان داره تبدیل به کیست شده باشه بعد۴روزبی بی چک‌منفی شد

2714
ببخش عزیزم.من این ماه لتروزل خووردم.اماآمپول آزادسازی نزدم.الان ازموعدم گذشته وپریودنشدم.امکان داره ...

نمی‌دونم گلی  مامان آتنا رو تگ کن 

@مامان_اتنا    

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ببخش عزیزم.من این ماه لتروزل خووردم.اماآمپول آزادسازی نزدم.الان ازموعدم گذشته وپریودنشدم.امکان داره ...

عزیزم عقب افتادن پری در دوران اقدام یه امری طبیعی هستش......وجود کیست هم فقط با سونو مشخص میشه...که البته امکانش بعیده...

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

سلام ببخشید تعداد صفحات این تاپیک خیلی زیاده

من یه دختر ناز دارم الان میخوام برای پسر اقدام کنن

لطفا همه ی راهکارهایی که بلدین  بگین بهم .خیلی ممنون میشم از همتون🙏🏻

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖

سلام من تازه ميخوام اقدام كنم يكم از صفحات خوندم 

پري هام ٢٨ روزه و منظمه 

كيت تخمگ گذاري خريدم 

امروز صبح روز ١١ بودم گذاشتم دوتاخط پررنگ افتاد ولي الان دوباره امتحان كردم يه هاله كم رنگ افتاد قضيه چيه؟ من گيح شدم 

2706