2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013225 بازدید | 355184 پست
خخ خواهش میکنم راحت باش❤

پسرت بهتره جیغ جیغ نمیکنه دیگه؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا خاله جونش یکم بهتر شده گریه هاش کم شده یکم

خب خدارو شکر ساناز جان عشق کن با جوجه طلایی دیگه....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
ممنون فداتشم هنوزم گریه میکنه ولی نسبت به قبل بهتر شده ان شاءالله نی نیت بسلامتی بیاد بغلت

مرسی عشقم آن شالله

سلام دوستان یه مشورتی میدین

من چرا هنوز تخمک آزاد نکردم یعنی حتی هاله هم ننداخته

از ۱۳ سیکل گذاشتم انگار هیچ خبری نیست

ماه های قبل امتحان کردم دوره هام ۲۸ روزه بود باید ۱۵دهم پررنگ میشد

ماه قبل دوره ام تغییر کرد عقب انداختم۳۱ روزه شدم

ولی الان فقط ترشح دارم

سرماخوردم و قرص مصرف کردم ممکنه ازین باشه؟

این تست ماه قبل هست⬇️

سه ماه کامل تست کردم همین بود نمیدونم این ماه چرا هیچی نشون نمیده حتی امروز دوبار تست زدم ساعت سه و نه شب ولی همچنان حتی هاله هم نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چادرت را بتکان‌ روزی ما را بفرست ای که روزی دو عالم همه از چادر توست ای مادر یا فاطمة الزهرا🤲
سلام دوستان یه مشورتی میدین من چرا هنوز تخمک آزاد نکردم یعنی حتی هاله هم ننداخته از ۱۳ ...

عزیزم تو هر دوره تخمک گذاری با توجه به رژیم غذایی واسترس و.... واین که میگی دارو خوردی ممکنه دیر تر اتفاق بیوفته به کیت زدنت ادامه بده گلم

خوبم عزیزم پسرمم خوبه ااااا .  ی شهر دیگ رفتی روحیتو خراب کرده ب بارداری فکر نکن.سعی کن رابط ...

ممنون گلم خدا حفظ کنه گل پسرتو همین ک دعام میکنید ممنون من و شوهرم برا هم میمیریم ولی امان از خانوادش خدا بزرگه بیخیال😉♥️

عزیزم تو هر دوره تخمک گذاری با توجه به رژیم غذایی واسترس و.... واین که میگی دارو خوردی ممکنه دیر تر ...

ممنون عزیزم محبت کردی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چادرت را بتکان‌ روزی ما را بفرست ای که روزی دو عالم همه از چادر توست ای مادر یا فاطمة الزهرا🤲
ممنون گلم خدا حفظ کنه گل پسرتو همین ک دعام میکنید ممنون من و شوهرم برا هم میمیریم ولی امان از خانواد ...

قربونت

خداروشکر همین ک دوتایی حالتون خوبه کافیه.بیخیال اونا باش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706