2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010571 بازدید | 355183 پست
واقعا؟ الان حلقش یکم اومده بیرون  پماد بازم بزنم؟

اره دکتر کیانمهر میگفت روزی سه بار پمادو بزن.پماد آد بود فکر کنم.بزن تا نرم بشه زود بیفته

آره دیگ وقتی میخواد بیفته دردش میگیره.کیانمهر روز پنجم ب مو بند بود بچم یکم ناآرومی میکرد عصر دیدم تو مامیش افتاده

مامی بزرگت تر واسش ببند اذیت نشه.سر کلاهکو بگیر بکش ب سمت بیرون تمیز کنو پماد بزن چسبندگی نگیره

حلقشم ک افتاد دور کلاهکو تمیز کن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره دکتر کیانمهر میگفت روزی سه بار پمادو بزن.پماد آد بود فکر کنم.بزن تا نرم بشه زود بیفته آره دیگ و ...

شبنم الان دیدم حلقش خیلی بیرون اومده بچه با پاش یکی زد از اونجاش حلقه افتاد😂😂

اطراف کلاهک انگار شبیه زخمه چرا اینجوریه؟ پماد بزنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شبنم الان دیدم حلقش خیلی بیرون اومده بچه با پاش یکی زد از اونجاش حلقه افتاد😂😂 اطراف کلاهک انگار ش ...

مبارکش باشه گوگولی

خب ی تیک گوشتش کنده شده دیگ.آره قشنگ بشورش بعد پماد بزن. ی چند روز دیگ قرمزیش خوب میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مبارکش باشه گوگولی خب ی تیک گوشتش کنده شده دیگ.آره قشنگ بشورش بعد پماد بزن. ی چند روز دیگ قرمزیش خو ...

ممنون عزیزم باش

شبنم دارم دق میکنم 

کمر و گردنم میشکنه این فقط گریه میکنه عصرا از ساعت ۷ شروع میکنه تا شب ۱۲ گریه میکنه یسر

دیشب یکم نبات داغ دادم خورد دیر تر شروع کرد😐ساعت ۱۰ شروع کرد تا ۱۲ 

پریروز رکوردو زد از ساعت ۷ تا ۲ شب یریز جیغ میکشید

2456
ممنون عزیزم باش شبنم دارم دق میکنم  کمر و گردنم میشکنه این فقط گریه میکنه عصرا از ساعت ۷ شروع ...

بزار ۴۰روزش تموم بشه دل درداش کم میشه.تند تند شیرش نده ک دلش درد بگیره

ی دو روز برو خونه یکی از خواهرات یکم کمکت باشن

مادرشوهرت نمیتونه کمکت کنه؟

ممنون شکر میگذرونیم دیگه روی گل بچه هاتو میبوسم دخترمم خوبه الحمدالله. نه دیگه واسه ماهم وقت بزارید ...

سلام نسرین جون

خوبی؟ از روی دختر نازت ببوس 

چشم وقت کردم حتما میام

وای نسرین دختر بچه ها خیلی آرومن با اینکه پسر م آرومه ولی نسبت ب دخترام پر جنب و جوش تره همه ش دنبالشم خرابکاری نکنه از پله بالا نره پایین نیفته ..کلن هم دنبال چیزای خطرناکه اسباب بازیاش دم دستشه ها ولی تا ی وسیله خطرناک میبینه سریع میره برش میداره منم باید همه ش مراقبش باشم دیروز داشتم سبزی  پاک میکردم ی دفعه متوجه شدم پاک کن خواهرش گذاشته دهنش مردم و زنده شدم

اینجوریه ک دیگ نمیتون زود زود بیام سایت

خلاصه انشالله خودت یه نینی پسر بیاری و تجربه کنی😄

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام به به مرمر جان چطوری خانم ناپدید؟؟؟ آره خوبه عزیزم دوسال ونزدیک۲ماهشه... قربانت همچنین شما گل ...

سلام فرشته جون 

خدا برات حفظش کنه گل دخترتو عزیزم 

پس الان دیگ شروع کردی اقداماتو

حتما زمان و نحوه اقداماتو برام بگو انشالله موفق بشی عزیزم و خدا با یه نینی سالم و صالح دامنتو سبز کنه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2714

سلام من هستم،ولی دلم گرفته،میترسم باردار نشم😭

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
دریا جون سلام خوبی؟؟ آقا پسر و گل دخترات چطورن؟؟ حق داری خداییش،نمیشه اصلا سر خاروند 

سلام مرضی جون خوبی؟ ما خوبیم شکر

پسرت دنیا اومد؟ چه خبرا

آره والله الانم ک راه افتاده باید هر لحظه پا ب پاش برم و بیشتر مراقبش باشم

سلام عزیزم ممنونم من ۳ روزه زایمان کردم اسم پسرمو آروین گذاشتم🥰

سلام عزیزم خداروشکر ک ب سلامت اون روزای سخت بارداری پشت سر گذاشتی واقعا خداروشکر 

به به چ اسم قشنگی نامدار بشه انشالله خدا برات حفظش کنه

سلام دریا جان شکر خودت خوبی فندقات در چه حالن؟.تقریباداره میشه ۴۰ روز دخترم دنیا اومده عزیزم یادم نم ...

سلام هانی جان خداروشکر انشالله موفقیت و عروسی و عاقبت بخیری دخترتو ببینی عزیزم 

کاری نبود ک ما وظیفه دوستانه مونو انجام می‌دادیم 

ووووی مرمر بی معرفت من چطوریییییی؟ من خوبم کیانمهرم خوبه.اووووف از دست تو والا پسری انقدر شیطونه ه ...

شبنم جون باور کن بی معرفت نیستم اهل و عیالدارم 😅😅😅حالا تو با ی بچه اوضات اوکیه من تا ظهر که با کلاسای مجازی دخترا سرم شلوغه هی این یکی میگه مامان ازم سوال پرسید بیا کمک هی اون‌یکی....خدا ب دادم برسه وقتایی ک امتحان دارن 😂😂خدا کنه مدارس زود حضوری بشن مامانا راحت بشن از درس خوندن و امتحان دادن 

از طرفی هم محمد هر لحظه  مراقبت میخاد خودت حتما درکم میکنی واقعا تو این سن بچه خیلی شیطون و بازیگوشه هیچی ام حالیش نمیشه جیز و داغ و ... از هیچیم نمیرسه پدرم درومده🤕

سلام دوستان عزیزم خواستم بهتون یه خبر خوش بدم من بچه دومم رو پنجمین ماه اقدامم باردار شدم امیدوار ...

سلام آنالی جون آرش جون خوبه؟

واای چ خبر خوبی ! چ کار خوبی کردی

فاصله بچه ها کم باشه براشون خیلی خوبه بیشتر باهم انس میگیرن و باهمدیگر بزرگ میشن 

انشالله صحیح و سالم بغل بگیریش

2706