2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013115 بازدید | 355184 پست
سلام کسی هست به من کمک کنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7306071/دورهمی-مامان-اقدامی-

ها?postId=211965389بیا این تاپیک کمکت میکنن از مرضیه سوال کن جوابتو میده....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
از صبح خابیده بابا😢😢 وای من تحمل ندارم سرمابخوره 😭

الکی ک سرما نمیخوره.پ جرئتی داری ب نوزاد سرخود دارو میدی.کیانمهر ی سالشه من تاحالا دارو سرخود ندادمش

استا خودش خواب آورم هست

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام جانم بگو مشکلتون شاید کمکی بتونیم بکنیم...

عزیزم من تو اقدامم برا بارداری،ماه پیش اقدام کردم و روز ۱۳ پری رفتم سونو فولیکول،،گفتن فولی بالغ نداری،یه ۱۰ سمت راست و یه ۱۷ سمت چپ داشتم،دیگه نرفتم سونو امپول ازادسازی هم نزدم،نمیدونم که تخمک ازاد شده نشده،یا اصلا رشد کرده،اخه گفت بالغ نیس،بعد هم که پریود شدم و باردار نشدم،

2728
الکی ک سرما نمیخوره.پ جرئتی داری ب نوزاد سرخود دارو میدی.کیانمهر ی سالشه من تاحالا دارو سرخود ندادمش ...

سرخود ک ندادم ختنه ش کردم یه هفته اس .دکتر گف هروقت بیقراری کرد استا بده

منم دیدم بیحاله دادم خوبش کرد

سرخود ک ندادم ختنه ش کردم یه هفته اس .دکتر گف هروقت بیقراری کرد استا بده منم دیدم بیحاله دادم خوبش ...

اوخی.مبارکش باشه.خب واسه ختنشه دیگ

ب چ روشی ختنه کردی؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون عزیزم حلقه

خوبه. ختنه کیانمهرم حلقه بود خ راحته.ببرش حمام تا زود بیفته

چند روزه ختنش کردی؟

امروز ۹ روز بود

پس چرا نیفتاده

ببرش حمام.آب حمام واسش خوبه. کیانمهر روز ۵ افتاد

نمیدونم والا نافشم روز ۱۱ افتادش

خب طوری نیس.نافشم دیر افتاده.ایشالا ک حلقش میفته

وقتیک داره میفته یکم دردش میاد

2706