2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ممنون از همتون من زایمان کردم خداروشکر خوب بود فقط بعد اینکه بی حسیم رف خیلی اذیت شدم ول ...

مبااااارک باشهه عزیزممم . انشالله ازاین ب بعد بهترین لحظات رو کنار گل پسرت بگذرونی .زندگیتون پراز زیبایی...❤

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
مبااااارک باشهه عزیزممم . انشالله ازاین ب بعد بهترین لحظات رو کنار گل پسرت بگذرونی .زندگیتون پراز زی ...

ممنون فداتشم ان شاءالله😍😍❤

فعلا که خیلی سختمه از کمردرد هلاک شدم 

2456
ممنون فداتشم ان شاءالله😍😍❤ فعلا که خیلی سختمه از کمردرد هلاک شدم 

یکی باید پیشت باشه کاراتو انجام بده توفقط استراحت کن . زایمان سزارین بود؟

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
سلام گلم خوبی گل پسرت خوبه سکر خدا خودت حالت بهتره 

سلام نسرین جون خوبی عزیزم ببخش دیر جواب دادم رمز عبورم یادم رفته بود و اینکه حسابی مشغول زندگی و کارم چه خبر خوبی پدرت خوبه ؟

♥️
سلام عشق جونم خوبی؟میگما از کی ب پسری غذا میکس ندادی؟

سلام شبنم جون خوبی عزیزم پسر گلت خوبه ببخش دیر جواب دادم 

عزیزم باید همزمان که غذای میکس میدی از غذای خودتونم یهش بدی البته برنج نرم کته باشه که عادت کنه وقتی یاد گرفت که اونو قورت بده دیگه کم کم خوشش میاد و میکس نمیخوره بعد میتونی سوپ و غذاهای سفره بدی

♥️
سلامت باشی عزیزدلم آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام دا ...

مبارک باشه انالی جووون انشالله که به سلامتی نی نیتو بغل بگیری گرمیجات واسه بارداری میخوردی یا اینکه جنسیت برات مهم بود؟

♥️
2714
خوش بحالت عزیزم دعا کن منم از پسش بر بیام اصلا دستشویی نمیاد. چه برسه به جیش و پی پی کردن... ممنون ...

فرشته جون خوبی عزیزم دختر گلت خوبه؟😍

اگه باردار شدی کسی هست که کمکت باشه ؟

ببخش اینقدر صریح حرف میزنم اخه پوشک گرفتن بچه صبر و حوصله و زمان بر هست واسه بعضی بچها و واسه کسی که باردار بشه مخصوصا ماهای اول سخته من چون خودم تجربه کردم گفتم بهت بگم بازم معذرت میخوام که نظرمو گفتم قصدم کمک کردن هست🌹

♥️
ممنون عزیزم ان شاءالله قسمت خودت😘😘❤

مبارک باشه ساناز جون یاد روزایی افتادم که همش احساس تنهایی میکردی و منتظر نی نی بودی خداروشکر نی نی دار شدی😍

وزنش چقدر بود اخه همیشه میگفتی وزنش بالا در میاد

♥️
سلام نسرین جون خوبی عزیزم ببخش دیر جواب دادم رمز عبورم یادم رفته بود و اینکه حسابی مشغول زندگی و کار ...

خدا رو شکر عزیزم ان شاء الله همیشه خوب و خوش باشیدپدرمم خدا رو شکر بهترن

خدایا معجزه میخوام 
مبارک باشه ساناز جون یاد روزایی افتادم که همش احساس تنهایی میکردی و منتظر نی نی بودی خداروشکر نی نی ...

ممنون عزیزم اره خداروهزار مرتبه شکر بابت معجزه اش که داد برام 

ولی واقعا خیلی سختمه😭😭 همش میشینم گریه میکنم خسته شدم😢 از بدن درد و بی خابی دارم میمیرم😣

چقد مسئولیت سنگینی بود خدایا

از خدا میخوام برام قدرتشو بده بتونم دوام بیارم🥺

مبارک باشه ساناز جون یاد روزایی افتادم که همش احساس تنهایی میکردی و منتظر نی نی بودی خداروشکر نی نی ...

۳۶۰۰ بود ۴ روز اول هیچی نخورد شیر نداشتم الان خیلی کمتر شده طفلی بچم

۳۶۰۰ بود ۴ روز اول هیچی نخورد شیر نداشتم الان خیلی کمتر شده طفلی بچم

ساناز شیر خشک ندادی؟؟؟

تحمل کن که میگذره،یکم بذار پیش شوهرت تو بگیر بخواب

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
ساناز شیر خشک ندادی؟؟؟ تحمل کن که میگذره،یکم بذار پیش شوهرت تو بگیر بخواب

یروز شیرخشک دادم از فرداش دیگه شیرم اومد اونو ندادم

شبا خیلی گریه میکنه مرضی جان واقعا موندم چیکارکنم

2706