2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
تبریک میگم عزیزم خدا حفظش کنه ان شاء الله وبه سلامت و سر وقت بغلش بگیری منم از دعاهات محروم نکن

فدات بشم عزیزدلم،شاید باور نکنی چقدر با حال خوبم برای همه منتظرها ولی به خصوص خودت دعا کردم،ان شاالله بزودی دامنت سبز بشه

محتاج دعاتم عزیزم،ممنون از دعای خیرت🙏🙏

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلامت باشی عزیزدلم آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام دا ...

آن شالله بارداری بی خطر و زایمان راحتی داشته باشی گلم...

از پوشک گرفتی پسرتو؟؟؟

منم منتظرم ۲مهر پری بشم وبرم تو کار اقدام عزیز...

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آن شالله بارداری بی خطر و زایمان راحتی داشته باشی گلم... از پوشک گرفتی پسرتو؟؟؟ منم منتظرم ۲مهر پر ...

سلامت باشی عزیزدلم،ان شالله شما هم ماه آینده خبر بارداریت رو بهمون بدی

بله عزیزم شش ماه پیش خیلی راحت از پوشک گرفتمش...

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2720
سلامت باشی عزیزدلم،ان شالله شما هم ماه آینده خبر بارداریت رو بهمون بدی بله عزیزم شش ماه پیش خیلی را ...

خوش بحالت عزیزم دعا کن منم از پسش بر بیام اصلا دستشویی نمیاد. چه برسه به جیش و پی پی کردن...

ممنون گلم آن شالله هر چی خدا میخواد گلم🌹🌹🌹

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2714
سلام گلم بسلامتی و دل خوش سالم و سلامت بغلش کنی 😍😍😍😍😍

ممنون عزیزم ،ان شالله قسمت خودت باشه بزودی

سلامت باشی عزیزدلم آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام دا ...

مبارکه عزیز دلم.....خیلی خوشحال شدم از شنیدن خبر بارداریت.

ناخوداگاه یاد اون روزا افتادم که تازه آرش رو باردار شده بودی و هممون تو حال و هوای اقدام بودیم...ان شاالله که دوران بار داری خوبی داشته باشی

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
مبارکه،به سلامتی

ممنونم 🙏سلامت باشید

مبارکه عزیز دلم.....خیلی خوشحال شدم از شنیدن خبر بارداریت. ناخوداگاه یاد اون روزا افتادم که تازه آر ...

فدات بشم عزیزدلم،قربون محبتت و راهنماییهای همیشگیت

آره واقعا میبینی چه زود میگذره،۴سال پیش اسفندماه بود که آرش رو باردار شدم،چه روزهای خوشی دورهم داشتیم

ان شاالله برای شما هم بهترینها رقم بخوره

خیلی دعام کن عزیزم

2706