2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
سلام دوستان ممنون از همتون من زایمان کردم خداروشکر خوب بود فقط بعد اینکه بی حسیم رف خیلی اذیت شدم ول ...

ساناز جان قدم نو رسیده مبارک خدا حفظش کنه برات 🌹🌹🌹

منتظر گل پسرام  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ممنون از همتون من زایمان کردم خداروشکر خوب بود فقط بعد اینکه بی حسیم رف خیلی اذیت شدم ول ...

مبارک باشه ساناز جان،به سلامتی ودل خوش گل پسرت،زیر سایه پدرومادر  بزرگ بشه

سلام فرشته جون خوبی؟ دختر نازت خوبه؟ خداروشکر انشالله همیشه حالتون عالی باشه فک کنم هنوز باردار نشد ...

سلام به به مرمر جان چطوری خانم ناپدید؟؟؟

آره خوبه عزیزم دوسال ونزدیک۲ماهشه...

قربانت همچنین شما گلم..

آن شالله ۲مهر پری بشم تو این سیکل اقدامامو شروع میکنم به امید خدا

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
سلام دوستان عزیزم خواستم بهتون یه خبر خوش بدم من بچه دومم رو پنجمین ماه اقدامم باردار شدم امیدوار ...

مبارک باشه عزیزم..

آرش چند سالشه دقیق؟؟

میشه از اقدامات بگی؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام نسرین جون عزیز دلم خوبی؟ بچه هامم خوبن دختر گلت چطوره؟ چ خبر از خودت عزیزم؟  چشم حتما وقت ...

ممنون شکر میگذرونیم دیگه روی گل بچه هاتو میبوسم دخترمم خوبه الحمدالله. نه دیگه واسه ماهم وقت بزارید بیاید سر بزنید من موندم هنوز تنهام نزارید

خدایا معجزه میخوام 
سلام دوستان عزیزم خواستم بهتون یه خبر خوش بدم من بچه دومم رو پنجمین ماه اقدامم باردار شدم امیدوار ...

تبریک میگم عزیزم خدا حفظش کنه ان شاء الله وبه سلامت و سر وقت بغلش بگیری منم از دعاهات محروم نکن

خدایا معجزه میخوام 
سلام عزیزم بد نیستم اینم خوبه زردی گرفته هنوز دکتر نبردیمش شیرمم امروز اومده  بچه داری نگو خیل ...

نامدار باشن آروین جان خدا حفظش کنه ان شاء الله مایه ی افتخار هر دو دنیات باشه

خدایا معجزه میخوام 
مبارکه عزیزم،قدمش پر خیر و برکت باشه اسمش چی گذاشتی؟؟؟

ممنونم ازت عزیزم الهی آمین. اگه بشه تو خصوصی بهت میگم میترسم شناسایی بشم 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
عزیزم 😍 مبارکه ❤️❤️

ممنونم عزیزدلم...

ان شاالله دوران بارداری همگیمون به خوشی و سلامتی طی بشه

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
مبارک باشه عزیزم.. آرش چند سالشه دقیق؟؟ میشه از اقدامات بگی؟؟؟

سلامت باشی عزیزدلم

آرش ۱۵آبانماه ۳ساله ش تموم میشه

هرماه از ۱۰سیکل تا ۱۶سیکل یک شب درمیون اقدام داشتیم،سیکلای من چون خیلی مرتب و دقیق ۲۶ روزه بود،دیگه اینماه سر موعد که پریود نشدم بیبی چک زدم فهمیدم باردارم

گرمیجات و اسموتیهای مقوی مثل موز و انبه و معجونهای مغزیجات شبهای اقدام به شوهرم میدادم میخورد،خرما و سیاهدونه هم باهم تا زمان تخمک گذاریم میخوردیم،از روز اول پریودم تا انتهای پریودم ناشتا عسل و سیاهدونه میخوردم

خداروشکر پنجمین ماه اقدام نتیجه گرفتیم

ان شاالله قسمت خودت باشه و تمام کسایی که دلشون نی نی میخواد

التماس دعا

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
2706