2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزدلم خوبی تو؟گل پسرت چطوره؟خدا حفظش کنه الهی  من عکسشو ندیدما !! بزرگ شده ؟شیطنت میکن ...

سلام اعظم جون شما خوبی؟ ممنون از محبتت ما خوبیم محمد هم خوبه آره بابا یه شیطونی شده فقط باید دنبالش باشی و حواست بهش باشه ک خطر برا خودش درست نکنه

گل پسر شما چطوره ؟الان دیگه ماشالله بزرگ شده

ببخشید اینقدر دیر جوابتونو میدم واقعا سرم گرم بچه بزرگ کردنه دیگه نمیرسم بیام اینجا باید ببخشید

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلاااام😍😍کجایی نیستی دختر خوبی خوشی؟دخترات پسرت در چ حاله💓 منم خوبم امروز وارد ۷ ماهم شدم😅😅

سلام ساناز جون خوبی؟ الان ک پیامتو جواب میدم پسرت یک ماهه شده انشالله ب سلامتی راستی اسمشو چی گذاشتین؟ از خودت برام خبر بده 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دریا جون...... خوبی گل پسرت چطوره.....خدا رو شکر ما هم مشغول بچه داری و درگیری های خودش هستیم

سلام مامان آتنای عزیز انشالله همیشه سرتون ب خوشی گرم باشه خدا بچه هاتو برات حفظ کنه

منم مثل شما مشغول بچه داری ام باور کن وقت کم میارم از طرفی هم دختر بزرگم داره برا کنکور سال بعد آماده میشه موندم دست تنها بعضی وقتا میگم محمد انگار بچه اولمه مثل اون موقع ها خودم تنهایی بچه بزرگ میکنم ولی خب بعضی وقتا هم خیلی ب دادم میرسن دخترا

سلام دریا جان خوبی عزیزم .فندقات خوبن.نمیدونم منو یادت میاد یا نه امیدوارم سلامت باشی وهمیشه دلشاد

سلام هانی جون خوبی؟ماهم خوبیم شکر خدا

چرا یادم نیاد میخواستی باردار بشی

چه خبرا؟ حتما از خودت خبر بده انشالله خوش خبری

2728
سلام عزیزم خوبی بچه هات خوبن نسرینم خوشحالمون کردی بیشتر بیا پیشمون

سلام نسرین جون عزیز دلم خوبی؟ بچه هامم خوبن دختر گلت چطوره؟ چ خبر از خودت عزیزم؟ 

چشم حتما وقت کردم میام پیشتون البته درس و مشق هم داره شروع میشه این سری شش ماه بعد نیام صلوات!!!😂😂

سلام چطوری مرمر جون اومدم تلگرام‌گروه مژی نبودی گفت دیلیت زدی. دلم واست تنگ شده دیگ راهی نبود پیدات ...

سلام شبنمی عزیزم خوبی؟ کیانمهر جون خوبه؟ منم دلم براتون تنگ شده بود

آره اونقد تلگرام نرفتم ک خودش دیلیت اکانتم کرد

بچه داری و خونه داری وقتمو قشنگ گرفته واقعا وقت کم میارم

تو چطور  کار شرکت و بچه داری  ک سخت نیست؟

سلام عزیزم خوبی شما بچه ها خوب هستن؟؟؟ ماهم خوبیم شکر خدا....

سلام فرشته جون خوبی؟ دختر نازت خوبه؟ خداروشکر انشالله همیشه حالتون عالی باشه

فک کنم هنوز باردار نشدی؟ 

سلام شبنمی عزیزم خوبی؟ کیانمهر جون خوبه؟ منم دلم براتون تنگ شده بود آره اونقد تلگرام نرفتم ک خودش د ...

ووووی مرمر بی معرفت من چطوریییییی؟

من خوبم کیانمهرم خوبه.اووووف از دست تو

والا پسری انقدر شیطونه هنوز برنگشتم شرکت.ایشالا بعد یک سالگیش دیگ میرم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام خانما من روز ۲۸ پریودم صبح بیبی چک زدم منفی شد عصر هاله داشته بعد یکی دیگه زدم منی شد دیشب روز۳ ...

سلام عزیزم

با این همه تاخیر حتما بارداری

به بیبی چک اعتمادی نیست

چرا نرفتی تا حالا آزمایش خون بدی

فقط آزمایش خون قطعیه

پیشاپیش تبریک میگم عزیزم

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
ممنونم عزیزم،میترسم برم ازمایش منفی شه

ترس برای چی

بهتر نیست از بلاتکلیفی دربیای

اگه منفی هم باشه سریع باید بری دکتر

ان شالله که مثبته

معمولا اگه پریودات منظمه و مشکل خاصی نداری و لکه بینی نداری پس حتما بارداری دیگه

برو عزیزم،خبرش رو بده

ان شالله که خیره

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
ترس برای چی بهتر نیست از بلاتکلیفی دربیای اگه منفی هم باشه سریع باید بری دکتر ان شالله که مثبته ...

عزیزم از روز۲۳ پریودم ۱ هفته لکه بینی داشتم قطع شد خبری هم از پری نشد

عزیزم از روز۲۳ پریودم ۱ هفته لکه بینی داشتم قطع شد خبری هم از پری نشد

به نظر من حتما باید بری پیش متخصص زنان و شرح حالت رو بگی

ان شالله که مشکلی نیست و بارداری

ولی حتما برو که از بلاتکلیفی دربیای

سلام هانی جون خوبی؟ماهم خوبیم شکر خدا چرا یادم نیاد میخواستی باردار بشی چه خبرا؟ حتما از خودت خبر ...

سلام دریا جان شکر خودت خوبی فندقات در چه حالن؟.تقریباداره میشه ۴۰ روز دخترم دنیا اومده عزیزم یادم نمیره ک تو بقیه بچه ها باحوصله جواب سوالامو میدادین ممنونم ازتون 

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
2706