2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013318 بازدید | 355184 پست
اره عزيزم يه دختر دارم ٣سالشه دوميه بخاطر همين بيشتر استرس دارم

زنده باشه..

منم دخترم ۲سالشه مهر یا آبان اقدام میرم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنده باشه.. منم دخترم ۲سالشه مهر یا آبان اقدام میرم

ممنون ايشالا خدا حفظ كنه دختر گلت رو من امروز رفتم سونو دكتر گفت يه فولي ٢٠داشتم كه دوتا آمپول داد كه بزنم بعد گفت ١٢ساعت بعد و ٢٤ساعت بعد اقدام داشته باش

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
2728
سلام بچه ها جون خوبید؟خوشید؟نی نی هاتون خوبن؟ 😊

سلام زهره جان 

خوبی؟نینیا چطورن؟

منک خوبم پسرمم بزرگ شده.خ بامزه و بلا شده😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام زهره جان  خوبی؟نینیا چطورن؟ منک خوبم پسرمم بزرگ شده.خ بامزه و بلا شده😍😍

قربونت شبنم جون هزار ماشاالله به کیانمهر عزیز😚😚

بجه های منم خوبن شکر خدادماه پیش کرونا دلتا گرفتیم هممون خیلی بد بود خدارو هزار بار شکر بخیر گذشت بیشتر بخاطر بچه ها آدم غصه میخوره پسرم طفلک زبون که نداره همش حالت تهوع داشت و بالا میاورد و جیغ میزد😔خدارو هزار بارشکر که گذشت از سرمون

محمدماهان منم بزرگ شده خیلی خرابکاره تمام ظرفامو شکسته خیلی خدا حفظش کنه ولی شوهرم میگه این به کی رفته!😂😂😂قیافشو ببینی میگی مظلوم تر از این در جهان نیست با اون موهای فرفریش ولی خیلی بلاست😂😂😂

خدا قسمت همه منتظرا بکنه❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سلام کسی اینجا تنفس جنینش هفته ۳۳ ، صفر بوده؟

سلام یعنی چی ؟

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

چی شده عزیزم؟؟؟تایپیکتو دیدم 

متوجه منظورت نمیشم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ساناز چیشده

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

کسی از ساناز خبر نداره ؟؟؟؟؟؟؟

ساناز چیشده

تکونای بچم کم شده خیلیییی رفتم سونو بیوفیزیکال تنفس پسرم صفره bpp هم ۶ از ۸ گرفت😔

حالا میرم یه سونو ماهر ببینم اون چی میگه

دکترم ک گف تنفس صفر چیزی نیس نترس

ولی از هرکی پرسیدم گفتن خیلی خطرناکه باید سزارین اورژانسی بشی

پس چرا دکترم میگه چیزی نیس؟😔

تکونای بچم کم شده خیلیییی رفتم سونو بیوفیزیکال تنفس پسرم صفره bpp هم ۶ از ۸ گرفت😔 حالا میرم یه سون ...

انشالله چیزی نیست ولی جدی بگیر و تسلیم حرف دکترت نشو منو‌بی خبر نذار منتظرتم 

انشالله چیزی نیست ولی جدی بگیر و تسلیم حرف دکترت نشو منو‌بی خبر نذار منتظرتم 

تو رفتی سونو بیوفیزیکال؟

ممنون ان شاءالله

فعلا ک دوتا دکتر گفتن چیزی نیس ولی خدا میدونه قراره چی سرم بیاد😔

قربونت شبنم جون هزار ماشاالله به کیانمهر عزیز😚😚 بجه های منم خوبن شکر خدادماه پیش کرونا دلتا گرفتی ...

ماشالا بهش.عزیز دلم

خ مواظب باش.این کرونا هم دردسر بزرگی شده

خدا بچه هاتو حفظ کنه.پسر منم ببینی میگی از این پسر اروما ولی شیطونه حسابی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706