2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010548 بازدید | 355183 پست

سلام

خانما کسی بوده که پریود بشه بعد بفهمه باردار هم بوده?چنین چیزی امکان داره?

من تو اقدامم. حالا پریود شدم میترسم گرمیجات بخورم. یکی نوشته بود پریود شدم گرمیجات خوردم بعد فهمیدم باردار بودم سقط شد😑میشه چنین چیزی?

"به میان مردم برو و با آن ها درآمیز.‌.در انزوا پاک ماندن ، ارزشی ندارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها اورو خدا كسي هست كمكم كنه ؟اين ماه پريودم ٢٧روزه بود روز ١٠پريود رفتم سونو يه فولي ١٤داشتم الان روز ١٢هم هستم كيتم هنوز رنگ نداره فقط در حد حاله كم  كيتمم مديكوره  به نظرتون آزاد شده ؟اقدام كنم يا فردا برم سونو بعد؟!

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم

ماه پيش روز ١٢پريود سونو رفتم آزاد شده بود ولي كيتمم دقيق همون زمان پرنگ شد ولي الان از روز ٨كيت ميزارم هنوز هم كمرنگه

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
2720
سلام بچه ها اورو خدا كسي هست كمكم كنه ؟اين ماه پريودم ٢٧روزه بود روز ١٠پريود رفتم سونو يه فولي ١٤داش ...

سلام عزیزم اول استرس وارد خودت دور کن.. همین استریت باعث تأخیر تخمک گذاریت  میشه...عزیزم منم دوره هام ۲۸ روزس کیت هامم۱۴دورم  پر رنگ میشه...هنوو وقت داری تا۱۶سیکلت هم ممکنه طول بکشه.. به کیت زدنت ادامه بده روزی که پر رنگ شد شب برو اقدام...  دکتر من که اینطوری گفت...

حالا بعضی از بچه های تاپیک هم میگن روزی که ۲خط پر رنگ شد به فواصل ۴ساعتی کیت بزنی زمانی که کم رنگ شد بری اقدام...

حالا هر جوری که خودت دوست داری اقدام کن عزیزم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام عزیزم اول استرس وارد خودت دور کن.. همین استریت باعث تأخیر تخمک گذاریت  میشه...عزیزم منم دو ...

مرسي عزيزم بخدا  راس ميگي همش از استرسه والا خودم خوبم شوهرم ديكه امشب عصبي شد داد و بيداد كه اين چ وصعيه حتما قسمت نيس اين دفعه اگه نشه من ديگه رژيم نميگيرم

والا دكتر خودمم گفت فردا برم سونو پيشش دوباره شوهرم همش ميگه نه مثل اون بار دير ميشه از دستمون ميره

2714
مرسي عزيزم بخدا  راس ميگي همش از استرسه والا خودم خوبم شوهرم ديكه امشب عصبي شد داد و بيداد كه ا ...

چی بگم عزیزم امان از دست این مردا... 

بچه اولته؟؟؟

به نظرم الکی سونو نرو چه میخواد بری‌‌‌‌..

کیت بزن هر وقت مثبت شد برو اقدام دیگه

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
مرسي عزيزم بخدا  راس ميگي همش از استرسه والا خودم خوبم شوهرم ديكه امشب عصبي شد داد و بيداد كه ا ...

اوه عزیزم الان امضاتو خوندم یه دخمل داری.. چند سالشه؟؟

اوه عزیزم الان امضاتو خوندم یه دخمل داری.. چند سالشه؟؟

اره عزيزم يه دختر دارم ٣سالشه دوميه بخاطر همين بيشتر استرس دارم

سلام مامان ستایش میشه از اقدامت بگی  چندم سیکل و چندبار و همسرت چقدر تخلیه نشانده بود منم دختر ...

سلام عزیزم ،والا ما قرار بود ivfکنیم چون ۸سال مشکل ناباروری ثانویه داشتم و درست دوماه قبل از ivfخودبه خود باردار شدم ،اقدامم یک روز درمیون بود و روز تخمکگذاری من طبق سونوهایی که چندسال انجام میدادم روز ۱۶ سیکل بود ولی چون تخمدانهام دچار تنبلی شده بود گویا اون ماهی که باردار شدم بلافاصله بعد از پاکی پریودم، لقاح صورت گرفته،من کلا از بارداری ناامید شده بودم و همه چیزو بخدا سپرده بودم و خداوند خودش این معجزه رو درست زمانی که انتظارشو نداشتم بهم نشون داد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام بچه ها اورو خدا كسي هست كمكم كنه ؟اين ماه پريودم ٢٧روزه بود روز ١٠پريود رفتم سونو يه فولي ١٤داش ...

احتمالا تا فردا ازاد میشه ،حتما توی این بازه اقدام داشته باشید

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها من دفعه پیش کیت گذاشتم روز 12 دوتاش رنگ گرفته بود خیلی کم رنگ بعد فرداش گذاشتم و پس فرداش فقط یکیش رنگ داشت. این ماه چی کار کنم دوتاش کمرنگ هم شد اقدام کنم ؟ یه دختر دارم و یه پسر میخوام. گیج شدم نکنه از دست بدم این ماه رو .

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  
2706