2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013250 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما یه سوال اگه تو دوران تخمک گذاری از کیت استفاده کنی و دو خط پررنگ نشه نشانه چیه ؟باید چیکار ک ...

یعنی تخمک بالغی نداشتی فولیکول بالغی نداشتی که آزاد بشه یا فولی ها ریز بودن که آزاد نشدن یا اصلا فولی نداشتی گلم..

باید بری تحت نظر دکتر خانومی اولین کاری که می‌کنه می‌فرسته تو سیکل بعدی بعد از پریودت وقبل از تخمک گذاری سونو تا ببینه فولی ها در چه وضعیتی هستن....

سوال بود اگه بدونم در خدمتم گلم

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
سلام دوستان دلم براتون تنگ شده خوبین همگی  نی‌نی ها خوبن شکر خدا

سلام طلا جون خوبی؟

😗

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام دوستان عکس ان تی امروزرفتم خداروشکرسالمه. کسی میتونه واسه جنسیت حدس بزنه

بنظر من پسره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خداراشکر😍😍😍😍 زیر نظر چه دکتری بودین؟؟؟؟

من تحت نظر دکتر نبودم   بچه های عزیز دل همین تاپیک به من بشترین کمک کردن البته من خیلی سرچ کردم تو اینترنت و حدود 6 ماه فشرده سر این که هر کی هر چی گفته بود انجام دادم 

اما با اطمینان می گم خواست خدا با خواست من یکی شد 

عزیز کم  ممنونم زودتر با پاهای کوچیکت امدي به زندگی مون 
مرسی عزیزم احتمالش هست تنبلی تخمدان داشته باشم ؟ برطرف میشه ؟

قربانت عزیزم...

آره شاید احتمال داره...

البته باید حتما تحت نظر باشی عزیزم...

آره گلم چرا برطرف نشه....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
خداروشکر الهی همیشه تنش سالم و دلش شاد باشه ،دخمل ما اسمش سیلوانا هست

سلام مامان ستایش میشه از اقدامت بگی 

چندم سیکل و چندبار و همسرت چقدر تخلیه نشانده بود منم دختر میخوام ممنون میشم راهنمایی کنی 

سلام عزیزم قربونت برم خوبم  تو چطوری کیانمهر در چه حاله 😍

خوبم عزیزم

کیانمهرم خوبه.بزرگ شده و حسابی شیطون

2706