2703
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010572 بازدید | 355183 پست
اره خیلییی راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

میگم شما میدونی مشکل بچه عشق جان چی بوده فکر کنم نیومده پیاممو ندیده 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوبم تبسم جون خودت چطوری چند هفتته؟

قوربونت عزیزم من ۳۱,هفته هستم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2456
فک کنم مشکل ژنتیکی داشتن و مشکل کلیه

آها آخه تو سونو گفتن کلیه های بچه ام ورم داره گفتم بدونم مشکلش چی بوده 

سلام دوستان ،امیدوارم حال همگی خوب باشه ،اقدامیا باردارا مامانا نی نی ها 

بحق این اذان وبحق این عید که خواست خدا با خواستون یکی باشه و بهش برسید بزودی

خدایا شکرت
قربونت عزیزم اونم مشغول شیطنت و داره یاد میگیره رو پاهاش بایسته.ولی همچنان کوچولو موچولو😄 اهان ایش ...

ای جانم...

آره منم شنیدم سدیم و پتاسیم ملاکه.

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
قربونت همچنین فرشته های خودت....به به چ اسم بامسمایی😍😍😍خداواست حفظش کنه و یسلامت بعد9ماه کامل بذا ...

مرسی عزیزم 😘

ستایش کلا عاشق دختره و همیشه میگفت دلم ابجی میخواد ،حسادت که نداره خودش میگه اینهمه سال تک و تنها بودم و مرکز توجه بودم حالا وقتش رسیده که منم از تنهایی دربیام ،از روی کارهاشم کاملا مشخصه که چقدر نسبت به خواهرش حس مسوولیت داره مثلا هر لباس یا وسیله ای که میخرم اول از ستایش نظر میپرسم و اونم با دقت کافی نظر میده و باذوق زیاد وسایل خواهرشو انتخاب میکنه 👭😍

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2714
اره خیلییی راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

چون بزرگ شده جاش تنگه زیاد نمیتونه تکون بخوره.حرکاتش کم میشه اما فشارش بیشتره

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
مرسی عزیزم 😘 ستایش کلا عاشق دختره و همیشه میگفت دلم ابجی میخواد ،حسادت که نداره خودش میگه اینهمه س ...

عزیزم😍😍😍منم لذت بردم ازین همه توجه...خداواست حفظش کنه عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706