2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
ممنون عزیزم اره واقعا سخته 2ماه بودم  این هفته تازه 3ماه میشدم جنسیت نمیدونم ولی از علائم و ...

اخی عزیزم آن شالله. به زودی جاشو خدا واست پر کنه....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداروشکر الهی همیشه تنش سالم و دلش شاد باشه ،دخمل ما اسمش سیلوانا هست

قربونت همچنین فرشته های خودت....به به چ اسم بامسمایی😍😍😍خداواست حفظش کنه و یسلامت بعد9ماه کامل بذاره توبعلت🙏🙏ازستایش بگو لطفا؟؟دوس دارم بدونم خاهرشودوس داره ؟بهش حسودیش نمیش؟آخه چندین سال تک و تنهابوده

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ممنون گلم.. والا از کلسیم دادم قبل رژیم فعلا که نرمال بود...

خوبه خیلی مراقب خودت باش...منتظرخبرای خوبت. پاییزهستم😍🙏

2728
خودم میگم  شکمم افتاده پایین سردلم خالی شده

😒😒😒😒بیام خفت کنم نکنم حیف ک بارداری و نمیش.. آخه دخترخوب مگ.الکیه اومدن بچه تولگن😒😒😒فکرای منفی بذارکنار..اگ خییلییییییی استرس داری ب دکترت بگو آمپول بتابهت بده وگرن بذار رشد فسقلیت روروال طبیعی خودش بگذره بسلامتی

منم اقدامیم شیش ماهه که نشده برام دعاکنید 

شما مشکلی داشتین؟

منم این ماه اولین اقدامم هست.

رفتم آز همه چیم نرمال و خوب بوده

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
شما مشکلی داشتین؟ منم این ماه اولین اقدامم هست. رفتم آز همه چیم نرمال و خوب بوده

نه من یه دخترپنج ساله دارم مشکل باروری ندارم نمیدونم چراخدانمیخادبرام امااگه این ماه نشه میرم ای یو ای 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
خوبه خیلی مراقب خودت باش...منتظرخبرای خوبت. پاییزهستم😍🙏

مرسی دوست خوبم😘😘😘

ان شالله هرچی خیره پیش بیاد فداتشم....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
😒😒😒😒بیام خفت کنم نکنم حیف ک بارداری و نمیش.. آخه دخترخوب مگ.الکیه اومدن بچه تولگن😒😒😒فکرای منف ...

نهههه خفم نکن😁😁

دیگه قرص جلوگیری از زایمان زودرس میخورم خوب شدم😅

سلام عزیز دل خوبی گل دخترمون چطوره؟؟چیکار میکنه؟؟ منم خوبم گلم...نه گلم یه مرکز مامایی رفتم.. اونجا ...

قربونت عزیزم اونم مشغول شیطنت و داره یاد میگیره رو پاهاش بایسته.ولی همچنان کوچولو موچولو😄

اهان ایشالا ک جواب بگیری گلم.ی متخصصی میگف اصلا ب سردی و گرمی مربوط نمیشه.واسه پسر سدیم و پتاسیم ملاکه

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
نهههه خفم نکن😁😁 دیگه قرص جلوگیری از زایمان زودرس میخورم خوب شدم😅

ساناز جون سنگین شده نی نی بیشتر ب پایین فشار وارد میکنه.نگران نباش😄

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
نهههه خفم نکن😁😁 دیگه قرص جلوگیری از زایمان زودرس میخورم خوب شدم😅

خخخخخ خوب بودگفتی وگرن توفکرش بودم😂😂😂خوخداروشکر..فکرای منفی نکن دخترخوب

اره خیلییی راستی حرکاتشم کم شده طبیعیه؟ ۳۱ هفتم

سلام خوبی چه خبر ؟؟؟

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706