2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
سلام سامی جان خوبی عزیزم گل دخترت خوبه 😘😘 الهی بگردم چقدر زردی بده باز خوبه الان حالتون بهتره  ...

سلام عزیزم قربونت برم ممنون که بیادم بودی ❤❤❤

واقعا بده این زردی اونم تواین هوای گرم

دخترمم خوبه عزیزم 🥰❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم قربونت برم ممنون که بیادم بودی ❤❤❤ واقعا بده این زردی اونم تواین هوای گرم دخترمم خوبه ع ...

ای جانم.فدات .از طرف من دستای کوچولوش رو ببوس ...😍😍😍

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
راستی چرا میگن برا بیمارستان ۲ ست لباس بردار من دوتا شلوار میبرم یدونه بلوز استین بلند یدونه استین ...

ببین بلوز شلوارو بیمارستان تنش میکنی خواستی مرخص بشی بیاز خونه ی سرهمی ببر اونو تنش کن ک با بلوز شلوار شازده رو نیاریش خونه😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
ببین بلوز شلوارو بیمارستان تنش میکنی خواستی مرخص بشی بیاز خونه ی سرهمی ببر اونو تنش کن ک با بلوز شلو ...

کلی بلوز شلوار سایز ۱ خریدم برا نوزادیش

سرهمی هاش همش سایز ۲ 

با همون بلوز شلوار میارمش شازده رو😂

ای جانم ببوسش گل پسرمون... از این لحظات نهایت استفاده رو ببر که حسابی دلبری می‌کنه با خنده خاش.. ع ...

سلام فرشته جون خوبی؟ عزیزم از متخصص رژیم گرفتی یا طبق گفته بچه ها؟؟ 

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
کلی بلوز شلوار سایز ۱ خریدم برا نوزادیش سرهمی هاش همش سایز ۲  با همون بلوز شلوار میارمش شازده ...

بسلامتی ایشالا بسلامتی ‌و دل خوش بپوشی براش 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

سلام به همه ی دوستای خوب و عزیز 

خوبین؟خیلی دلم براتون تنگ شده ولی حسابی درگیر دخمل کوچولوم شدم😍

امیدوارم حال همتون خوب باشه و باردارا به سلامتی زایمان کنن و بقیه خیلی زود باردار بشن.🥰🥰

دوستون دارم زیاد.مراقب خودتون باشید💋💋

التماس دعا🙏❤

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
سلام فرشته جون خوبی؟ عزیزم از متخصص رژیم گرفتی یا طبق گفته بچه ها؟؟ 

سلام عزیز دل خوبی گل دخترمون چطوره؟؟چیکار میکنه؟؟

منم خوبم گلم...نه گلم یه مرکز مامایی رفتم.. اونجا رژیم میدن..

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
عزیزم بچم تو شکمم مرد😭

ای وای چرا گلم؟؟

چند هفته بودی

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2706