2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم من از امروز میتونم بخونم یا دیگه نمیشه؟

سلام گلم..چرا عزیزم میشه بخون امروز۳بار+دعاش باید ۲بار خونده بشه

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

اووووف بخورمش این پسر جیگرو مژگان جووونم..

واسش اسفند دود کن حتما....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سوالت چیه گلم

سلام عزیزم خوبین منم یه اقدامیم چطوری بااقدام به بارداری کنم اگه میشه جواب منم بدین😘

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
کسی میدونه دل درد پریودی هفته ۳۰ نشونه چیه از دیشب دلدرد پریود دارم قطعو وصل میشه😢

نگران نباش اگه لک بینی واینا داشته باشی مشکل از جایی هست...

سلام عزیزم خوبین منم یه اقدامیم چطوری بااقدام به بارداری کنم اگه میشه جواب منم بدین😘

سوالتو واضح تر بگو..

جنسیت واست مهمه؟؟

@مامان_اتنا    

سلام گلم کم رنگی تو تاپیکا کجایی...

خوبی؟؟

@ftm0210    

سلام به همشهری عزیزم خوبی پارمیس گلم چطوره..

توهم کم پیداشدیا....

سلام گلم..چرا عزیزم میشه بخون امروز۳بار+دعاش باید ۲بار خونده بشه

دعاش چیه عزیزم؟

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام دوستان من طبق سونو اخر الان ۳۱ هفتمه ولی طبق سونو انومالی الان ۲۹ هفته ۵ روزم حالا کدومشو حساب ...

سونو اخر ساناز جون

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
کسی میدونه دل درد پریودی هفته ۳۰ نشونه چیه از دیشب دلدرد پریود دارم قطعو وصل میشه😢

مایعات زیاد بخور و استراحت کن.اگه دردیه ک با استراحت خوب میشه مشکلی نیس.این دردا اخرا میاد سراغ ادم نگران نباش گلم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2706