2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم خوبی?نی نی خوبه? انسولین میزنی قندت نرمال شده?بالا و پایین نمیشه?? من میزنم قبل خواب ول ...

سلام عزيزم 

چرا يه وقتايي با وجود انسولين بازم بالاست 

نه مشكل نداره اضافه كن ببين قندت مياد پايين يا نه تا ببيني رو چه دوزي قندت نرماله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وایی فرشته جون من الان رفته بودم سونو نی نی مو دیدم بمیرم براش وای همه چی داشت 🥺🥺🥺 سرش بزرگ بود🥺 ...

ای جاانم😍😍😍

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2728
سلام عزیزم.قربونت ما هم خوبیم خدارو شکر.خودت و گل دخملت خوبین؟ والا برا من اونم نشون میداد پسره ولی ...

ماهم خوبیم شکر عزیزم...

اصلا چی هست این عدد مام؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

@ftm0210    

سلام عزیزدلم چطوری فاطمه جان..پارمیس چطوره؟؟

چخبر؟؟ کم پیدایی عزیزم؟؟؟

[QUOTE=179278349]وایی فرشته جون من الان رفته بودم سونو نی نی مو دیدم بمیرم براش وای همه چی داشت 🥺🥺🥺 سرش بزرگ بود🥺 ...[/QUOTE 

ای جانم خدا حفظش کنه😍😘ساناز جان ان تی رفته بودی؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام اعظم جــون خوبی اره تا الان با رژیم کنترل میکردم اما دیگه پایین نمیاد انسولین هم میزنم زیاد ف ...

مگه قند ناشتا و دو ساعته چنده؟

میگم شاید شما خیلی حسااسی مرضیه جون 

مال من ناشتا زیر ۱۰۰ بود دکتر میگفت خوبه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738
رد جون تو سونو ۱۵ هفته بهم گفتن دختر،یعنی ممکنه اشتباه گفته باشه و پسر باشه؟؟؟

عزیزم شما انگار دوتا آز غربالگری فرستادی اولی دختر بود و دومی پسر 

مال شما کدومشه؟

عدد مام کدومه؟ اره نی نیم دختره😍من خیلی این نظریه رو قبول دارم خیلی درست در میاد اعظم جون

ای بابا من شما و ساری ناز رو اشتباه گرفتم باهم 

اره به نظر منم این نظریه درسته من تا حالا یه خطا دیدم این مدت 

خدا گل دخترتو حفظش کنه الهی 

منم اقدامم اولین ماه اقداممه❤️

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
بله فک کنم با فاطمه جون اشتباه شده

ببخشید عزیزم نمیدونم چرا من شما دوتا رو اشتباه گرفتم 

اگه این آز که فری بتا ۲۰ بود مال شماست که پسره نی نی 

من تین مدت فقط بک مورد دیدم که خطا داشت بقیه درست بود 

اصوالا سونوی ۱۵ هفته نباید اشتباه کنه ولی باز به مهارت سونوگرافیست بستگی داره و نحوه خوابیدن بچه 

یکی از فامیل های ما تا ۸ ماهگی بهش گفتن دختر 

سونوی اخر که رفت واسه مشخص شدن تاریخ زایمان گفته بودن پسر 

بیچاره ها هنگ بودن پاشد رفت یه سونوی دیگه که اونم گفته بود پسر 

دیگه سیسمونی رو عوض کردن😉

عزیزم برا من هردوش پایین بود و به پسر میخورد ولی نینیم دخمله🥰 خدا کنه برا شما درست باشه

سلام عزیزم خوبی؟تیکرت ابی بود فک‌میکردم نی نی پسره 

عدد فری بتا و مام چن بود مال شما؟

ببخشید عزیزم نمیدونم چرا من شما دوتا رو اشتباه گرفتم  اگه این آز که فری بتا ۲۰ بود مال شماست ک ...

اعظم جون ازت ممنونم آره مال من بتا ۲٠ مام هم۰۷۶/

که براساس هگین نظریه پسره ولی به من گفتن دختر،حالا هفته دیگه آنومالی میرم امیدوارم این نظریه برام درست باشه.مرسی از وقتی که گذاشتی عزیزم.😍🙏❤

2706