2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان😅😅😅 همش میگم کاش ویار بگیرم هیچی نخورم وزن کم کنم😅

ن بابا ایینجوری نگو......ویارپدرتودستت میده عزیزم...موقع شیردهی میتونی وزن کم.کنی نگران وزنت نباش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عه بازم میخای باردارشی؟😁

دورازجوونت. غلط بکنم ..برانسرین گفته عزیزم......من نازه. پارمیس ازشرسوند راحت شده خداروشکر...ولی خودم هنوزداعووونم ازنظر روحی

2728
ن بابا ایینجوری نگو......ویارپدرتودستت میده عزیزم...موقع شیردهی میتونی وزن کم.کنی نگران وزنت نباش

باشه پس

ببخشید یه سوال دیگه

من اصلااااا خواب ندارم از وقتی فهمیدم باردارم مگه من میتونم بخوابم؟ 

نصف شبا بیدار میشم فک میکنم شوهرم خابیده رو بچمون بیدار میکنم میگم پاشو خابیدی رو بچه میگه دیوونه بگیر بخواب😐😨😨 شبا بیدار میشم یکی دوساعت دیگ میخابم صبحم همیشه تا ۱۰ ۱۱ میخوابیدم الان از ۸ بیدار میشم دیوونه شدم از بی خوابی😭😭😭بخاطر چی هس؟

باشه پس ببخشید یه سوال دیگه من اصلااااا خواب ندارم از وقتی فهمیدم باردارم مگه من میتونم بخوابم؟&nb ...

ازبس فکرت مشغوله عزیزم ..سعی کن فکرتوبازکنی فداتشم....تو ب خاب کافی هم نیازداری

ولی بعضیا خابشون کم میش بعصیا خیلی میخابن

ازبس فکرت مشغوله عزیزم ..سعی کن فکرتوبازکنی فداتشم....تو ب خاب کافی هم نیازداری

چطور اخه😫

دیشب فک میکردم بازو شوهرم بچه هس🤣🤣🤣 بازوشو میکشیدم میخاستم بغلم بگیرم دیدم نیومد بعد یکم لمس کردم دیدم عه بازوشه😂😂😂😂😂😂

فدات❤️ واسه تو از اين قلبه ميزارم اين فكر كنم برات قرمز بيوفته😁

سلام عزیز دلم

چه خوب که زود اومدی از خودت خبر دادی... خیلی به فکرت بودم..

خدا رو شکر عزیزم....

انشالله که گل دخترت رو صحیح و سلامت بغلش میگیری..... بعد دکتر فوق تخصص برای همین کلیه که درگیر شده چیزی نگفت؟ که بعد از تولد میشه درمانش کرد.

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
چطور اخه😫 دیشب فک میکردم بازو شوهرم بچه هس🤣🤣🤣 بازوشو میکشیدم میخاستم بغلم بگیرم دیدم نیومد بعد ...

ماشالا ساناز جون همین اول راهی همه علایم بارداری رو با هم داری....هم ویارت شروع شده....هم شکم اووردی .....هم شبا خواب نداری....هم چیزی نمی‌تونی بخوری....تو ماه آخر بارداری برسی چی میشی  

ماشالا ساناز جون همین اول راهی همه علایم بارداری رو با هم داری....هم ویارت شروع شده....هم شکم اووردی ...

غذام خوب شده همچی میخورم

وای باور کن الان یه اوق کنم همه چی بالا میارم خیلی تهوع گرفتم یهو🤢🤢😖😖😖

ماه اخرم برعکس میشم😂

منم ۲۰ بهمن هم میرم دکتر تشکیل پرونده بدم هم سونو قلب  خ استرس دارم میگم اگه تشکیل نشه چ کنم ...

عزیزم به خودت استرس نده ،حتما نطفه قوی بوده که باردار شدی ،من آدمی میشناسم با واریکوسل شدید و تحرک افتضاح که تعداد اسپرمش هم ناچیز بود و دکترش گفته بود حتیivfهم ممکنه جواب نده ولی طبیعی یه گل پسر باردار شد

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
بنظرت لاغری صورت با اشتهای زیاد و نداشتن تهوع ربطی به جنسیت داره ؟ پسر و دختر 😍

عزیزم به نظرم این طور چیزا بیشتر به مدل بدن اون طرف بستگی داره تا جنسیت

من که سر دخترم اصلأ ویار نداشتم و استخدام خوب بود.

چه خوب بسلامتی،  من هنوز سونو نشدم البته دکتر گفته 8 بیا مطب سونو کنم خیلی نگرانم تا چند روز پ ...

عزیزم من میخواستم هفته ی اینده برم سونو ولی امروز جواب ازمایشهام اومده و متاسفانه چندتا مشکل دارم ،تیروییدم بالا رفته و انزیمهای کبدم بالا رفته ،دکتر گفت سریعتر بیا سونو تا یه سری ازمایشات جدیدتر برات بنویسم،بچه ها دعا کنید چیزیم نباشه😥

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706