2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
اهان ايشالا خيره هاني جون رفتي سونو منم خبر كن 

سلام عزیزم رفتم سونو خداروشکر قلب وایناش مشکلی نداشت. گفت هماتوم داری باید استراحت کنی ترسیدم. تا تعطیلی تموم شه ب دکتر نشون بدم ببینم چی میگه

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم رفتم سونو خداروشکر قلب وایناش مشکلی نداشت. گفت هماتوم داری باید استراحت کنی ترسیدم. تا تع ...

سلام عزیزم مبارک باشه.... نگران نباش هماتوم همون لخته خون..‌‌با استراحت به مرور زمان خؤدش جذب میشه.....ممکنه دکترت برات شیاف پروژسترون تجویز کنه

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ممنون عزیزم امروز یکم بهتر از دیروزم، و اینکه دکتره همین رفتم داخل هیچی نگفت بعد آزمایشارو دید گفتم ...

انشالله یه فرزند سالم صالح به جنسیت دلخواهت باشه گلم🙏🌺

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2728
دکتر گفته ۱۵ دقیقه در روز (یکدفعه نه)  تقسیم بشه در روز باید رو شکم بزاریمش البته ماه پیش گفته ...

وای کوچولوی منم همینه. همش میگه بغلم کنین راه ببرین بعد با تعجب همه جا رو هی نگاه میکنه. خندم میگیره قیافشو اینجوری میبینم

یاسی جون پسر منم شبا بیدار نمیشه شیر بخوره خودم با زور یکم بهش میدم  میگم حریره بادوم و‌چجوری ...

خیلی خوبه که شیما جون. نهایت همون یه بار بیدارش کن. الکی خودت بد عادتش نکن حالا که روال خوابش خوبه

والا هنوز مطمعن نیستم باید از دکترش بپرسم. فکر کنم باید پنج تا شش تا بادوم رو خیس کنی چند ساعت بعد بکوبیش و ابش رو بدی بخوره. میتونی پودرش کنی بعد با شیر خودت مخلوط کنی از صافی رد کنی بعد بدی بخوره

واای شیما پسر من دیگه کلا رفته تو اعتصاب شیر خوردن. اصلا شیر نمیخوره. داره دقم میده

مرسی باشی جون خوبم قربونت😘 خدا حفظش کنه برات  یاسی وقتی حواسم بهش نیست صدام هم میکنه میگه ع ع ...

ای جون دلم. خدا حفظش کنه الهی😍😍

وای دقیقا چند روز پیش بغلش کرده بودم بالا سر همسرم وایستاده بودم که داشت یه کاری انجام میداد. پسرمم هی به باباش نگاه میکرد وقتی دیدی حواسش بهش نیست گفت ع ع ع بعد که باباش نگاش کرد یه لبخند زد. یعنی بهم توجه کن. هر وقت میخواد نگاش کنیم میگه ع ع ع🤣

خدا همه بچه ها رو حفظ کنه الهی. دیگه تو این شرایط سخت الان همینها دلخوشی های ماهستن دیگه

سلام عزیزم مبارک باشه.... نگران نباش هماتوم همون لخته خون..‌‌با استراحت به مرور زمان خؤدش جذب میشه.. ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی. الان روزی دوتا شیاف میزنم واستراحتم ده روزه نمیدونم چرا اینجوری شده ؟

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
آره عزیزم اینکه بر اساس ساعت یا به زور بخوای بهش شیر بدی نتیجه عکس میده.... فعلآ بذار راحت باشه.. وق ...

عزیزم تا چن ماهگی باید باد گلو گرفته بشه؟من نوزاد رفت توی شش ماهگی

سلام عزیزم رفتم سونو خداروشکر قلب وایناش مشکلی نداشت. گفت هماتوم داری باید استراحت کنی ترسیدم. تا تع ...

عزیزم تبریک میگم ان شاءالله ۱۲۰ سال به سلامت قلبش بتپه براتون . هماتوم هم نگران نباش باید استراحت کنی کار سنگین اصلا نزدیکی پله ممنون یه مدت این چیزا رو رعایت کنی جذب میشه دیگه نگرانی نداری 

خدایا معجزه میخوام 
سلام خانوما خوبین.؟ کسی بوده تو تاپیک دوران بارداریش هماتوم داشته باشه؟

سلام گلم .من داشتم عزیزم سوالت چیه

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

سلام مامان ستایش رو تو یه تاپیکی دیدم تیکر داشت....بارداره؟ خداروشکر....مامان ستایش تبریک میگم بهت عزیزم💚💚💚💚

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

خب خداروشكر عزيييزم خيلي خوشحال شدم ❤️❤️❤️ 

نه نترس هماتوم خطرناك نيست منم تو بارداري قبليم داشتم...

2706