2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010546 بازدید | 355183 پست
ایشالا که بارداری.فقط باید صبر کرد.منم همش فکر می‌کردم مثل ماه های قبل دارم پریودمیشم و تمام علائم ر ...

جدااا ؟؟؟ خدا از دهنت بشنوه 

آخه من عصبیم شدم اما کمتر از ماه دیگه 

شما قبل از پریود علائم داشتی ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جووونم خدابذاهم.نگهشون داره...آره واقعا همینه تادنیامیان خودشونو حسابی تودل بقیه حامیکنن..دخترمنم ...

ای جان...زنده باشن دخترای یکی ازاون یکی خوشگل ترت عزیزم....😙😙😍😍

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2720
سلام آوا جون قربونت برم عزیزدلم ممنونم ازت 😘❤ نه خواهر این چه حرفیه اتفاقا حرفهات به دلم نشست ممنو ...

دورازجونت،به هیشکی نگوقربونت برم توالان یه نی نی ناز داری تودلت😍❤بازم ببخشید اگه تندحرف زدم.من خودمم مادریه دخترنازم.😍نفسم به نفسش بنده.قطعااگه روزی بخوام بچه بیارم دوس دارم خدابهم پسربده دخترم داداش داشته باشه.دیگه بقیش دست اون بالاییه.اگه بچه اولمم پسربود دوست داشتم براش خواهربیارم..باورکن اصلا قصدم قضاوت کردنت نبوددوست خوبم😍😘...

منم مثل خودتم گیج وسرگردون  من میوه میخورم خرما روزی یکی برنج هفته ای دوبار خیلی کم نان سبوس د ...

منم دقيقا سرگردون شدم اخه بارداري اولم كارم فقط خوردن بود برنج بستني دلستر شكلات قندمم پايين بود الان كه تحركم زيااااد غذامم كم و افتضاح ميخورم اصلا به خودم نميرسم اينجوري قندم لب مرزه 😣خدا بهمون كمك ميكنه انشالله

♥️
2714
نون وبرنج خوب نیس در حد پنج قاشق بخور و قند وشکر وخرماهم زیاد نخور میوه فقط سه واحد

نون نميخورم برنج يه كفگير كم قند و شكر اصلا تا حالا ازدواج كردم شوهرم نخريده و نميخره استقاده نداريم ميوه هم چند روزي يه دونه انار شايد بخورم 🙁🙁كلا تو رژيمم ولي نميدونم چرا اينجوري شدم 🙁

♥️
من لب مرزم فاطمه مال تو عاليه انشالله تا اخر بارداري خدا بهم رحم كنه بيشتر نشه😣

انشاالله ثابت میمونه🤲❤رژیمم رعایت کن

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

سلام عزیزای ممنوون 

مرررررسی بابت همه تبریکاتون 

ببخشید نتونستم تک تک جواب بدم 

ما خوبیم خدارو شکر ممنووون از دعاهاتون 

از خدا خواستم به منتظرا نی نی سالم بده و مباردارا هم بارداری خوبی داشته باشن 

👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩🌺🌺🌺🌺🌺🤩🤩🤩🤩🤩💜💜💜💜💜💗💗💗💗💗💗💗❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💓💓💓💓💓💓😘😘😘😘😘😘😘

بوس به همتون 🐣🐣🐣🐣

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706