2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوشو منم همینو میگ .میگ گرسنش بشه بیدار میشه😶😏البته من جذبه دارم بعدش دیگ سکوت میکنه مجبور میشه کم ...

ن نگران نباش ی واکنش ک بعد واکسن خیلی بچه ها اینجوری میشن تازه خیلی ها کارشون ب سرم میکشه تا خوابید بهش شیر بده اریا از ۳ تا ۶ ماهگی اینجوری شد وزنگیریش هم کم شد بعد ختنه دیگه تو بیداری شیر نمیخورد تا میخوابید شیرش میدادم بلاخره از سرش افتاد خدا رو شکر شیر میخوره 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
چرا میگی شبا تند تند شیر بخورن؟

تو شب بچه شیر بخوره تپل میشه بعد اینکه هورمون پرولاکتین تو شب تولید میشه مک بزنه شیرت زیاد میشه 

2728
اعظم اریا ۲ماهش بود چند ساعت یبار شیر میخورد؟ شبا چند ساعت یبار بیدادش میکردی؟

هر ۱ ساعت و نیم تا ۲ ساعت میخورد بیشتر ۱ ساعت و نیم ولی بعد ۳ ماه شیر خوردنش کمتر شد ..اون موقع ها ک تند تند شیر میاورد ماشالله تپل شده بود ماهی ۱۷۰۰ وزن میگرفت ولی اینماه فقط ۳۰۰ گرم از بس شیر نخورد

اعظم میگم ک جانان امروز سرفه کرد عطسه هم ک میکنه چی بخورم ک براش خوب باشه یا چی به خودش بدم  خ ...

آخی عزیزم بینی ش گرفته ؟؟اگ بینی ش کیپ قطره سدیم کلراید بزن براش خودت هم چربی و سرخ کردنی و ادویه دار و چیزایی ک طبع سرد داره حذف کن برنج کته و گوشت ابپز یا سوپ و کباب بخور میوه هم خوبه زیاد بخور مولتی ویتامین بخور بچه ام شیر مادر بخوره دارو نیاز نداره من عفونت شدید

سلام شما دقیقا چند روز بعد از پریودی کیت میزارید؟

سلام گلم بستگی داره دورت چند روزه باشه... اگه۲۸روزه هستی از روز۱۲ کیت بزن..اگه ۳۰ روزه هستی از روز۱۳ یا۱۴پری..اگه۲۶ روزه هستی از روز ۹یا۱۰پری کیت بزن.‌‌.

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سامی جون انشاءالله میری و با خبر اول سلامتی بعدم گلپسری میای و خوشحالمون میکنی😍😍🌹🌹

ممنونم عشق جون قربونت برم خواهرم😘😘😘❤❤❤

والا خیلی استرس دارم زمان اصلا نمی گذره چقدر سخته 😔❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آخی عزیزم بینی ش گرفته ؟؟اگ بینی ش کیپ قطره سدیم کلراید بزن براش خودت هم چربی و سرخ کردنی و ادویه دا ...

بینیش ن زیاد ولی عطسه ک میکنه سرفه هم میکنه از دیشب تا الان سه بار بالا اورده 

اره سردیجات حذف کردم چربی اینا هم نمیخورم 

عرق نعنا میخورم بخاطر نفخش 

میوه میگن پرتغال و نارنگی و انار سردیجات خوب نیست منم حذف کردم فقط اب انار و اب هویچ میخورم 

خیلی نگرانشم میترسم همش 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
ن نگران نباش ی واکنش ک بعد واکسن خیلی بچه ها اینجوری میشن تازه خیلی ها کارشون ب سرم میکشه تا خوابید ...

وای خدا بعد ختنه

خدا ب دادم برسه من هنوز کیانمهرو ختنه نکردم این هفته میخوام ببرمش😐😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
@آوا7775     سلام عزیزدلم خوبی ایلار جون خوبه میشی مراحل ای یو ای رو برام توضیح بدی؟ م ...

سلام عزیزم من بیشترازیکماه نی نی سایتم خراب شده یبارپیام هاروتوخصوصی نمیاره.یبارپیام نمیفرسته.خدای شدامروزپیامتودیدم.خوبی گلم چه خبر چراiuiمگه همسرت نمیخواست عمل کنه.به هرحال ان شاءالله که خیره ودست خالی برنگردی😍باشه عزیزم میگم برات

سلام خانما من میخام قرص ویتاگنوس بخورم برا تنظیم پریودم کسی استتفاده کرده؟چجوری باید مصرف بشه کی قطع؟ لطفا راهنماییم کنید 

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم

بچه ها من ۳ روز دیگه موعود پریودیمه ...دیروز تست زدم منفی شد ولی یکم علائم دارم....وقتی دراز میکشم زیر دلم سمت چپ نبض میشه چن بار ....کمردرد و یکم حالت تهوع و ضعف معده ..خستگی و کسلی هم دارم ..همشم حس میکنم حامله ام ...ماه قبلی هم اقدام داشتم ولی نگرف هیچ کدوم از این علائم نداشتم....بعد واژنمم بودی اهن و خون میده ...یکمم ترشح دارم

ممکنه باردار باشم

؟؟؟؟؟

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍
آخی عزیزم بینی ش گرفته ؟؟اگ بینی ش کیپ قطره سدیم کلراید بزن براش خودت هم چربی و سرخ کردنی و ادویه دا ...

سلام خوبی من میخام گیاه فراسیون بخرم کجا باید بخرم ایا عرقش تاثیر داره

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم
ممنونم عشق جون قربونت برم خواهرم😘😘😘❤❤❤ والا خیلی استرس دارم زمان اصلا نمی گذره چقدر سخته 😔❤

درکت میکنم عزیزم.ولی استرس نداشته باش انشاءالله که خدا دلتو شاد کنه.🙏🌹🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2706