2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3010561 بازدید | 355183 پست
سلام من شنبه ۱۴ پریودی ام بود دکتر گفت یه فولیکول ۲۰ دارم روز یکشنبه دوشنبه و چهارشنبه کیت گذاشتم می ...

عزیزم یکشنبه آراد شده ویانهایتا دوشنبه چون عولی روزی2میل رشد میکنه ومعمولاسایز22آزاده 

اگه شنبه20بودیکشنبه 22شده و همون شب یکشنبه تاصبح 2شنبه آزاد شده میبینی که کیت دوشنبه کمرنگ شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم یکشنبه آراد شده ویانهایتا دوشنبه چون عولی روزی2میل رشد میکنه ومعمولاسایز22آزاده  اگه شنب ...

من شنبه شب و دوشنبه شب و چهارشنبه شب اقدام کردم به نظرتون باردار میشم؟ 

من دو شنبه ساعت ۲ کیت گذاشتم

من شنبه شب و دوشنبه شب و چهارشنبه شب اقدام کردم به نظرتون باردار میشم؟  من دو شنبه ساعت ۲ کیت ...

این نهایتا تا عصر دوشنبه آزاد شده پس اقدام شنبه به تخمک رسیده و انشالله احتمال بارداری هست البته اقدامای بعدی احتمالا دبگه نرسیده

2714
خانمی من یه پسر دارم دلم دختر می خواد اگه خدا بخواد  من شنبه شب و دوشنبه شب و چهارشنبه شب اقدا ...

😂😂😂😂 من دیدم نوشتی پسر گفتم بذار کمکش کنم.

لوبیا یه تاپیک هم در مورد دختر دار شدن داره،منم بچه بعدیم خیلی دوس دارن دختر بشه رفتم خوندم .

ببین شما فقط اقدام شنبه به تخمک رسیده،چون دوشنبه ظهر که کیت زدی کمرنگه،با این اوصاف شانس دخمل زیاده😍😍😍😍.اقدامای دوشنبه شب و چهارشنبه شب بعد تخمک گذاریت بوده،اونا احتمالش کمه برسه به تخمک،چون تخمک فقط ۲۴ ساعت نهایت بعد ازاد شدن جون داره برا لقاح.در کل احتمالا دخمل زیاده.خبر بارداری و جنسیتتو اگه میشه بهم بگو یادت نره،اگه هم دختر شد برا منم دعا کن بتونم بچه دوم بیارم و دختر بشه.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
😂😂😂😂 من دیدم نوشتی پسر گفتم بذار کمکش کنم. لوبیا یه تاپیک هم در مورد دختر دار شدن داره،منم بچه ...

ممنون خانمی خیلی لطف کردی😘 چشم حتما اگه باردار شدم میام خبر بارداری و جنسیتم رو میگم

دورازجووونت..خدایی. ماشالله بگم نگم بچه های حالا. هزار ادااصول دارن خاهر...ماهام ک دیگ ضعیف شدیم فقط ...

اره ب قران من انگار ی چوب گنده م از داخل موریانه خوردم همه جام درد میکنه بی حالم شدیدا حس پیری میکنم ب قول خاله م سن جونی ما تا ۳۰ سال از ۳۰ سال میانسال میشیم 😁

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
ان شاءالله ک بسلامتی و دلخوش بغل کنی پرنسستو⚘❤🥰🥰

سلام عزیزم چقد دوست داشتم وقتی میای تیکرت ببینم ..انشالله ک تا قبل عید تیکر تو هم ببینم .خبری نیست ؟

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
آره عزیزم استامینوفن کنار بروفن خیلی خوب اثرمیزاشت وسریع تب شدید دخترم قطع میشد ولی زمان ۶ ساعت بروف ...

سلام عزيز

من پنجشنبه موعدم بود بتام حدود ٥٠٠ شد فهميدم باردارم

ببخشيد ببخشيد واژنم و لگنم درد داره يكم طبيعيه؟

برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین
2706