2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013478 بازدید | 355184 پست
سلام بچه ها  من امروز رفتم سونو ٧ هفته بودم  قلب ني ني تشكيل شده بود  خيلي خوشحالم ...

سلام پانیذ جون مبارک باشه عزیزدلم انشاءالله قلبش ۱۲۰سال برات بتپه 😘❤

انشاءالله خبر جنسیت دلخواهت ❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام بچه ها  من امروز رفتم سونو ٧ هفته بودم  قلب ني ني تشكيل شده بود  خيلي خوشحالم ...

عزیزم خداروشکر 

ایشالا ک بسلامت بغلش بگیری و قلبش ۱۲۰ سال براتون بتپه 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏

طبق معمول بازم تاپینک لوبیا ترکید، اه اخه چرا الکی گزارش میزنن😓😥😑

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
میگم تاپیک لوبیا را تعطیل کردن  شما میدونی چطور میشه علت را فهمید؟؟

گزارش میزنن براش حتمن..چن تاآدم بیکار گزارش ک میزنن سریع نی نی یار حذف میکنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دوستای عزیزم امیدوارم حال همگی خوب باشه 😘😘 انشاالله من فردا میرم  بیمارستان واسم دعا کن ...

عزیییزم ان شااله به سلامتی بغل بگیری کوچولوتو😍امیدوارم  زایمان راحت و خوبی داشته باشی 😍مبااارکا باااشه

ن درد نمیکنه امروز ۶روزه دیگ😞😞۲۷۵۰بدنیا اومد.۲ماهگیش ۵شد.ماه اول ۳۶۰۰بود

جیگر جان ترانه ی منم تا قبل از واکسن دو ماهگیش خییلی خوب شیرمو میخورد .همین که واکسنش رو زدم نزدیک یه هفته خیلی کم شیر میخورد اینقد کم خورد که شیرم کم شد و مجبور شدم بعداز اون شیر خشکم بهش بدم 😣 باز تو خواب بهتر میخورد

ان شااله که پسری زودتر اشتهاش برگرده .تو هم شیرتو بدوش که خدایی نکرده خشک نشه

سلام پانیذ جون مبارک باشه عزیزدلم انشاءالله قلبش ۱۲۰سال برات بتپه 😘❤ انشاءالله خبر جنسیت دلخواهت ❤ ...

سامی میبینی شوهر بچه منو😐😐😐😐😐

الانم میگه پنج شنبه صبح میرم بستری شم عمل شم ظهرم به خاسته خودم مرخص میشم شبو نمیمونم که کرونا نگیرم😐🤐

وای فقط منو میپیچونه ها

داره تلاش میکنه ای یو ای نرم میگه طبیعی میخام باردارشی😃

2738

مبااارک باشه عزیزم ان شااله تا اخر بارداریت همه چی عالی پیش بره و به موقع و سلامت بغلش بگیر😍

ان شاله خدا  نصیب همه ی منتظرا بکنه

میخای ببرش دکترش ببین چی میگ بعدچن. روز ازواکسنش یهویی بدقلقی کرده 

اره فردا نوبت میگیرم ۱شنبه میبرمش. دیگ نیم ساعت پیش نشستم ب گریه کردن.تازه داشت وزن میگرفت ک اینجور شد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
جیگر جان ترانه ی منم تا قبل از واکسن دو ماهگیش خییلی خوب شیرمو میخورد .همین که واکسنش رو زدم نزدیک ی ...

نرگس جون من شیرم کم بود دیگ یباره شده. من شیشه هم بهش میدم اونم مثه قبل نمیخوره بدبختی. درست میکنم نصفشو میخوره بقیشو میریزم

ترانه کی مثه قبل شد؟

بچم داشت جون میگرفت ک اینجور شد😥

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706