2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013617 بازدید | 355184 پست
عزیزم شما باید از۱۲سیکلت کیت بزنی کیت مدیکور بگیری بهتره.. هر روز صبح با دومین ادرار...قبلش مابعات ...

ممنون.  چه با حوصله وکامل توضیح دادی. خیلی از سوالایی ک تو ذهنم بود جواب دادی. 

خدا خیرت بده.  یک دینا ممنون. 

عزیزم شما باید از۱۲سیکلت کیت بزنی کیت مدیکور بگیری بهتره.. هر روز صبح با دومین ادرار...قبلش مابعات ...

برای جنسیت پسر. کم رنگ که شد برم اقدام ؟. من فکر میکردم وقتی دوتاش همرنگ شد برای پسره. کمرنگ شد برای دختر. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای عزیزم امیدوارم حال همگی خوب باشه 😘😘 انشاالله من فردا میرم  بیمارستان واسم دعا کن ...

ایشالا بسلامتی لیانا جون

بسلامت بریو با گل دخترت برگردی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
وای من اعصابشو ندارم. شوشوم بیخیاله میگ لابد سیره😟 یهو سیر شد

میخای ببرش دکترش ببین چی میگ بعدچن. روز ازواکسنش یهویی بدقلقی کرده 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
😍😍😍 موقع شیر دادن گلدخترت دعام کن عزیزم

چشم حتما 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2738
میگم تاپیک لوبیا را تعطیل کردن  شما میدونی چطور میشه علت را فهمید؟؟

سلام چراتاپیک لدبیاتعطیل شده؟

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
عزیزم انشالله به سلامتی بغلش بگیری ورایمان راحتی داشته باشی  برای ما هم دعاکن

سلام عزیزم میدونی تایپیک لوبیا چرا ترکید باز؟ الان کجا جمع شدن؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤
2706