2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013143 بازدید | 355184 پست
اره معلومه خ باهوشه.از ۱ماهش ک بود میخواس بلند بشه.با همه هم حرف میرنه😁هرچی میبینه رو میخواد بگیره ...

مهم همین ای کیو والا وزن ک بعدا خوب میشه کمکی هم ک میدی لاغر نمی مونه.. ی مدت بگذره از سرش میفته سایر پوشک اصلا نمیشه مقایسه کرد بستگی ب وزن شون داره من ۲ ماه ۴ میبستم ..بعضی بچها ۳ ۴ ماه اول وزن میگیرن بعدش استپ میشن بعضی ها کم کم وزن میگیرن اریا رو ۵ ماهگی موند فقط ۳۰۰ گرم وزن گرفت 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاک تو سر اعظم  بهداشت میگه چاقی قرص تاثیر نداره ال دی هم شی  قطع میکنه برا همون ۱ بار در ...

دورازجووونت..خدایی. ماشالله بگم نگم بچه های حالا. هزار ادااصول دارن خاهر...ماهام ک دیگ ضعیف شدیم فقط پف داریم بخدا وگرن. ازداخل. پوچیم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطمه کیانمهر شیر خ کم میخوره امروز ۶روزه ک واکسن زده.قبلا قشنگ شیرشو میخورد.الان زوری بهش میدم.نگر ...

پاهاش درذمیکنه حتمن بچه...یه چک بکن پاهاشو عزیزم بچه هاتامیان جون بگیرن واکسنشون میاد....چقداضاف کرده بود؟

مهم همین ای کیو والا وزن ک بعدا خوب میشه کمکی هم ک میدی لاغر نمی مونه.. ی مدت بگذره از سرش میفته سای ...

نمیدونم. کاش زود خوب بشه.با مکافات بهش شیر میدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پاهاش درذمیکنه حتمن بچه...یه چک بکن پاهاشو عزیزم بچه هاتامیان جون بگیرن واکسنشون میاد....چقداضاف کرد ...

ن درد نمیکنه امروز ۶روزه دیگ😞😞۲۷۵۰بدنیا اومد.۲ماهگیش ۵شد.ماه اول ۳۶۰۰بود

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ن درد نمیکنه امروز ۶روزه دیگ😞😞۲۷۵۰بدنیا اومد.۲ماهگیش ۵شد.ماه اول ۳۶۰۰بود

اشکال نداره یکم صبرداشته باش بعدواکسن یکم بدقلقی میکنه.....تابچه بزرگ میکنی پیرمیشی دیگ 

اشکال نداره یکم صبرداشته باش بعدواکسن یکم بدقلقی میکنه.....تابچه بزرگ میکنی پیرمیشی دیگ 

وای من اعصابشو ندارم. شوشوم بیخیاله میگ لابد سیره😟

یهو سیر شد

اره واقعا من گفتم والا اگ منم جای تو بودم  میگفتم ۴ تا هم کمه ی دقیقه بجه و بغل میکنه غر غر میز ...

سلام عزیزم خوبی؟

چه عجب خانوم دلمون تنگ شده برات❤️

اعظم جون من یه سوال دارم🙈

کی برم ان تی؟سونو قلب رفتم نسبت به تازیخ بارداری 

عقب تر بود یعنی به حساب بارداری ۶هفته و۴روز

ولی تاریخ پریودم ۷هفته ویک روز بودم

حالا با تازیخ سونو قلب بذارم ۱۲هفته و۴چهار روز برم دیر نمیشه؟

یا ۱۲هفته و۶روز؟

سلام دوستای عزیزم امیدوارم حال همگی خوب باشه 😘😘

انشاالله من فردا میرم  بیمارستان واسم دعا کنید که نی نی مو سالم بغل کنم 🌷

انشاالله این روز قشنگ قسمت همه منتظرا بشه و خبر بارداری تک تکتون رو بشنوم 💓💜💙

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام دوستای عزیزم امیدوارم حال همگی خوب باشه 😘😘 انشاالله من فردا میرم  بیمارستان واسم دعا کن ...

سلام عزیزم

انشالله به سلامتی دختر نازتو بغل کنی گلم💗💗😘😘

دعا میکنم زایمان راحت و خوبی داشته باشی💐💐💐

حسابی دعامون کن عزیزم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
مرضی جون تبریک میگم بهت عزیزم خداروشکر  اول سالم بودنش بعدهم گل پسری بودن نینی مبارکت باشه عزی ...

زنده باشی عزیزم مرسی

خدا حفظ کنه بچه های گلتو🌹🌹🌹

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2706