2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013581 بازدید | 355184 پست
خداروشکر نمیدونم.از خودش میپرسیدی

قربونت ،پرسیدم گفت خوبه ، تو هر سنی یه بازه دارن میگن از فلان وزن تا فلان وزن طبیعیه،من دوس دارم تو رنج بالایی باشم

خدایا شکرت
خواهش میکنم  میگما ویارت چطوره؟خوبی؟ اره خیلی استرس دارم باید کنترل کنم چاره ای نیس.. باید ی ...

ویارم بهتر شده تهوعم کمترشده خداروشکر ...

ولی خسته ام وبی حال مجبورم هستم سرکارباشم...

آره به نظرم نیا تواون مدت برای خودت بهتره

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قربونت ،پرسیدم گفت خوبه ، تو هر سنی یه بازه دارن میگن از فلان وزن تا فلان وزن طبیعیه،من دوس دارم تو ...

ایشالا با وزن بالا بدنیا میاد.فقط مواظب باش ک زود بدنیا نیاد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
ویییی😍😍😍😍 اخی دلم خواست.. ببوسش🥰

ایشالا خدا یکیشو بهت میده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خداروشکر  سرکار میری؟ کاش نری بخاطر کرونا هم میگم باشه نمیام

آره مجبورم ساناز جون دیگه نکات بهداشتی رو رعایت میکنم ...

فعلا بیا زمان اقدام نیا تا استرس نگیری ....

ممنون که بفکرمی خواهری😘😘😘❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آره مجبورم ساناز جون دیگه نکات بهداشتی رو رعایت میکنم ... فعلا بیا زمان اقدام نیا تا استرس نگیری .. ...

خدا پشتو پناهت باشه عزیزم..

باش دیگه از آذر نمیام.

خواهش میکنم عزیزم دیگه اینجا هممون خواهر همدیگه هستیم باید حواسم بهت باشه😁😉

2738
والا مثل قبلم غذا ميخورم زيادش نكردم ولي شكمم اومده جلو بزار اين فسقل هم بياد بعد ميسازم خودمو از نو ...

نوش جونت انشالله انشالله😍

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

سلامممم دوستان من اومدم از سونو و خداروشکر فولی ازاد کردم فقط دوتا کیست بود تو راست که گفت با سونو دفع میشه!مرسی از همگی که به فکرم بودین ولی همچنان درد دارم🤦‍♀️زخامتم ۱۲بود

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اعظم خوبی؟شیرخشکای مختلفو روش امتحان کن ببین کدوم بهش سازگاری داره

مرسی عزیز دلم 

گل پسری چطوره؟

اول ببلاک میدادم الان آپتامیل ولی وزن نمیگیره که نمیگیره

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
چقدر نامردن نمیگن کسی نیی واسه این دو تا طفل معصوم غذا درست کنه واقعا ک😞

😭😭😭😭😭خیلی تحت فشارم بخدا

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم عفونت داری کمی 

اب زیاد بخورم رفع میشه ؟

سفکسیم میخورم فایده نداره 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
مرسی عزیز دلم  گل پسری چطوره؟ اول ببلاک میدادم الان آپتامیل ولی وزن نمیگیره که نمیگیره

پسر منم‌خوبه.منم کمکی بهش میدم نانو آپتامیلو بهش دادم نانو بیشتر دوست داشت

آپتامیلو خ تعریفشو شنیدم چرا وزن نمیگیره وروجک😥

2706