2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013555 بازدید | 355184 پست
سلام بچه ها خوبین... من دیشب یه خواب بد دیدم بعدش لرز شدید کردم.. صبح هم تب داشتم جوری بود سرگیجه ...

فرشته جون ما اطرافمون كرونايي زياد داشتيم ، همين تب و لرز و حالت تهرع و سردرد بود علائمشون ولي انشالله واسه شما نيست گلم

يه بي بي بزن اگه رابطه بدونه جلوگيري داشتي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم علائم تخمک گذاری هست ولی کیتت منفی بود درسته؟

کیتم مایل ب منفی بود ولی انگار وقتی ازاد شده بود کیت زدم

بیخیال حالا

از ماه بعد حساس میشم زود زود کیت میزنم ایشالا شوشو بره عمل😀

2731
سلام  بچه ها میگم ناف پسرم افتاد باید چیزی بزنم بهش یا نه ؟ بعد یه کوچولو هم خون اومد اشکال د ...

عزیزم مشکلی نداره یه کم خون، کاریش نداشته باش چیزی نزن 

خدایا شکرت
دكتر من ميگفت ماه اخر روزي ٣٠ گرم اضافه ميكنه جنين، الان عاليه وزن دخملت،اگه ٤٠ هفته تمام دنيا ...

اها پ خوبه خداروشکر 

مرسی عزیزم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
خوبه ماشاالله، از این به بعد چیزای پروتئینی بخور تا تپل مپل بشه جگر 

چشم حتما 

هرروز گوشت و بستنی و تخم مرغ میخورم 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2738
فرشته جون ما اطرافمون كرونايي زياد داشتيم ، همين تب و لرز و حالت تهرع و سردرد بود علائمشون ولي ...

عزیزم امروز صبح با شوشو رفتم دکتر گفت مسمومیت غذایی ..سرو امپول داد بهترم شکر خدا..

نه بابا عزیزم بی بی واسه چی مطمئنم باردار نیستم....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
ابي جون من خودم برنج رو حذف كردم غذامم خيلي كم كردم ولي ميوه و اجيل ميخوردم غذا دو لقمه بيشتر ن ...

عالی بودی انگیزه گرفتم عشقم 

اره منم برنج کم کم باید حذف کنم تا ببینم چی میشه 

اره ورزشای شکمی رو انجام میدم خیلی خوبه عضلاتم حال میان 

نه گلم طبعم گرم که نیست هرچی گرمیجات میخورم بهتر میشم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
عزیزم امروز صبح با شوشو رفتم دکتر گفت مسمومیت غذایی ..سرو امپول داد بهترم شکر خدا.. نه بابا عزیزم ب ...

پیام قبلیتو دیدم ،حقیقتش نگران شدم ،خداروشکر که چیز بدتری نبوده ان شاالله زودتر این مسمومیت هم برطرف میشه

خدایا شکرت
سلام دوستان من قبلا اینجا بودم گمتون کرده بودم ...من رفتم سونو صدری ۹۰ درصد احتمال دادپسره به نطرتون ...

سونوگرافی صدری که تعریفشو خیلی شنیدم میگن کارش خوبه ، ۹۰ درصد هم درصد بالاییه، امیدوارم خواست خدا با خواست دلت یکی باشه

خدایا شکرت
2706