2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013277 بازدید | 355184 پست

عه اینجایی من فرستادم براعظم فقط نیکامن میدونم ک میگ تاره آخه تووات برایکی ازدوستام  دیگ فرستادم گفت تاره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام دوستان یه سوال دارم میخواستم بدونم اگر برای لاغری چای سبز بخورم روی کیفیت تخمک وعملکرد تخمدان ...

میشه لطفاً این سوال منو جواب بدید ممنون میشم

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه لطفاً سوال منو جواب بدید ممنون میشم

چای سبزخیلی خووبه حتمن بخور بدنتم قلیایی میکنه نووش جوون

عه اینجایی من فرستادم براعظم فقط نیکامن میدونم ک میگ تاره آخه تووات برایکی ازدوستام  دیگ فرستاد ...

عزیزم شما جواب سوال منو نمیدونی؟

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
2728

سلام من موقع پریودم ۱۴روز دیگه  طبیعیه رحمم درد میکنه حالت تهوع دارم و خوابالو

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
چای سبزخیلی خووبه حتمن بخور بدنتم قلیایی میکنه نووش جوون

خیلی ممنونم.روزی یه لیوان؟هیچ ضرری نداره؟آخه من تنبلی تخمدان شدید دارم

جواب دادم فداتشم

لطف کردی عزیزم ببخشید من ندیده بودم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خیلی ممنونم.روزی یه لیوان؟هیچ ضرری نداره؟آخه من تنبلی تخمدان شدید دارم

ن گلم بخور اصلا ربطی نداره...چای سبز براکاعش وزن خوبه و کاهش وزن براازبین برذن تنبلی

ن گلم بخور اصلا ربطی نداره...چای سبز براکاعش وزن خوبه و کاهش وزن براازبین برذن تنبلی

مرسی عزیزم خیلی نگران بودم دوست داشتم بخورم شک داشتم.مرسی از راهنماییت⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

مرسی عزیزم خیلی نگران بودم دوست داشتم بخورم شک داشتم.مرسی از راهنماییت⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹🌹 ...

نووش جوون🌹🌹

مرسی عزیزم خیلی نگران بودم دوست داشتم بخورم شک داشتم.مرسی از راهنماییت⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹🌹 ...

فقط چون طبعش سرده توپریودیت کمتربخور

چشم خیلی خیلی ممنونم⁦❤️⁩

سلام خواهر خوبی؟من از اقدام به بعد تخمک هام خیلی تیرمیکشه ودرد میکنه دلیلش چیه به نظرت؟شکمم سنگینه میترسم پری بیاد بازم توکل بخدا❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سلام خواهر خوبی؟من از اقدام به بعد تخمک هام خیلی تیرمیکشه ودرد میکنه دلیلش چیه به نظرت؟شکمم سنگینه م ...

سلام سامی جون خدبی فداتشم؟؟ما خوبیم شکر..ای حاان ب فال نیک بگیر عزیزم🙏🙏😍

2706