2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013586 بازدید | 355184 پست
اره.آخراشه.وای غزال دوباره یکم پیش قلمبه شدو تکون خورد دردم گرفت.خدا کنه ۲هفته رو صبر کنه یعنی تا م ...

اخه چرا میترسی دختر خداروشکر دیگه نی نی رسیده نگران نباش این دوهفته هم خوب خوب میمونه تو شکم مامانش.از لحظات اخر لذت ببر.من ک غافلگیر شدم و الان ی جوجه ناز کنارمه تا دوهفته دیگه جوجه توهم میاد پیشت

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
منم نگرانش شدم دیگه  گفتم الان بیام حتما اومده پست گذاشته ولی خبری نیست

وا نشد ریپ کنم

آره بالاخره اومد

قشنگ ترین ماه سال تشریف آورد😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا میزان دارو رو دکتر تجویز کرده بود و تاریخ ازمایش رو هم برا امروز زده بود  فکر کنم باید بر ...

عکس یهویی دخترم

2728
اخه چرا میترسی دختر خداروشکر دیگه نی نی رسیده نگران نباش این دوهفته هم خوب خوب میمونه تو شکم مامانش. ...

ایشالا

گلسا گله چطوره؟خوب ب خودت برس ک شیرت مقوی باشه زود تپلی بشه

خداروشکر ک نینیت صحیحو سالم پیشته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خداروشکر 😍😍😍خدا اریا و مهرسا رو برات نگه دار خواهر که جواب میدی❤❤❤

خدارو شکر عزیزم.خیلی با این خبر خوشحال شدم.حالا با روحیه و قوی برو اقدام که انشاءالله همین ماه یه نینی سالم مهمون دلت بشه😍😍.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
ای خدا عسیسم خدا برات حفظش کنه زیر سایه پدر و مادر به بهترین ارزوها برسه  انگار لبختد ب لب دار ...

مرسی الی جانم ایشالا تا چندوقت دیگه توهم میای و عکس گلپسرتو واسمون میذاری😍

2738
ایشالا گلسا گله چطوره؟خوب ب خودت برس ک شیرت مقوی باشه زود تپلی بشه خداروشکر ک نینیت صحیحو سالم پیش ...

گلساهم خوبه از ۱۲شب تا ۱۲ظهر گریه میکنه و بیداره بعدش میخوابه.پدرم در اومده😅 منتظر شب بیداریا باش.شیر خشک میدم بهش در کنار شیرخودم واسه وزنگیری

وااااییی دلم ضعف رف قربونش برمممم من😍😍😘😘😘😘خداحفظش کنه فداتشم

قربونت بشم ساناز جون ایشالا ب حق این ماه عزیز هرچه زودتر فسقلی بیاد تو دلت و عکس نی نی نازتو بفرسی برامون

2706