2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
انشاءالله ک خوش خبرمیای🙏🙏🙏🙏🙏مادرتم خوندم ک مشکوکه..اونم داره؟تست داده؟هزینه تست حلق چقدشد؟

مامان و برادرم و خانمش و دخترش كروناشون مثبت شده الان خونه ان استراحت ميكنن ولي خفيفه خداروشكر 

خودم و شوهرم و پدرم و مادربزرگم هم امروز جوابمون مياد 

واسه ما چون اومدن تو خونه گرفتن ازمون ٥٥٠ تومن شد مامانم رفت يه  ازمايشگاهه ديگه تست داد ٤٨٠ تومن 

تا ته گوش پاك كن رو فرو كرد تو بينيم 😕

حالا خانواده زنداداشمم گرفتن... 

يه بيشعور گند زده به زندگي هممون 

شوهر بيچارم ٤ روزه هيچ جا نميره دمه در تو ماشين نشسته ميترسه كرونا گرفتخ باشه از خانوادم اخه پيش برادرم بوده، نمياد خونه كه منو پانيذ نگيريم فقط شبا مياد  تو يه اتاق ديگه ميخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان و برادرم و خانمش و دخترش كروناشون مثبت شده الان خونه ان استراحت ميكنن ولي خفيفه خداروشكر  ...

هووف چقدچندش آور😕😕😕😕

مشخص نی ازکی گرفتن اونا؟ شوهرت نمیره سرکارش؟اقدام داشتی مریم جوون؟سعی کنین ظرف یکبارمصرف بگیرین تواون ظرفاعذابخورین ک بعدش بندازین..علایمم دارین؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
هووف چقدچندش آور😕😕😕😕 مشخص نی ازکی گرفتن اونا؟ شوهرت نمیره سرکارش؟اقدام داشتی مریم جوون؟سعی کنین ...

نه اقدام نداشتم 

لترو خورده بودم روز ١٤ سونو دادم گفت فولي نداري اصلا روز ٢٠ كيتم مثبت شد درد تخمدان هم داشتم ولي چون شوهرم ميترسيد كه كرونا داشته باشه اقدام نكرديم 

نه سركار نميره اگه منفي باشه امروز از فردا ميره  

نه علائم نداريم خداروشكر

نه اقدام نداشتم  لترو خورده بودم روز ١٤ سونو دادم گفت فولي نداري اصلا روز ٢٠ كيتم مثبت شد درد ...

آها یادمه فولیت10بودچ کارخوبی کردی اقدام نداشتی.....انشاءالله ک.منفیه🙏🙏🙏🙏🙏🙏مثبتم باش نترس خفیفه عزیزم....جوابت اومد اگ.نبودم حتمن تگم کنی فداتشم..همین الان براتون یه آیت الکرسی میخونم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اعظم من تا به حال هیچ عمل جراحی نداشتم زایمان هام طبیعی بوده به نظرت نیاز به عکس رنگی دارم؟؟

اميرعلي ببخش من ج ميدم ولي عكس بگيري شانس بارداريت ميره بالا ببين عشقم دخترم و اعظم بعد عكس باردار شدن ، واسه اين ميگم بگير كه زمان رو از دست ندي 

در ضمن لوله ها فقط به خاطر جراحي بسته نميشن يه وقتايي به خاطر عفونت هم بسته ميشه

واسه اعظم حتي گرفتگي هم نداشت ولي بعد عكس باردار شد چون انگار يه شست و شو ميدن لوله رو كه اماده ميشه

2738
انشالله خدا به زودی بهت به گلپسر بده منم هرماه تخمک دارم سایزشم خوبه نمیدونم علت چیه

ااا پریود شدی 

میخواستم تازه بگم ی بیبی بزنی 

زودتر شدی انگار ؟

بدنت داره اماده میشه یوقت ناراحت نشیا حتما حکمتی توش بوده 

2706