2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013329 بازدید | 355184 پست

سلام دوستای خوبم ان شاءالله که حال دل همتون خوب باشه❤

@امیدوار4873     هرچنددیره اماتبریک میگم زمینی شدن محمدصادق جونو.😍

@غزال7710     تبریکموباتمام دیربودنش بپذیروگلساجون ازعوض منم ببوس.😙

@عشقم_دخترم10       تبریک خانومی ان شاءالله خواست دلت باخواست خدایکی باشه.❤🙏

ان شاءالله حال جسمی وروحی باردارامون خوب باشه وبقیه دوستای اقدامی هم تاآخرماه صفرتودلی داشته باشن.

(راستی جاریموکه به یاددارین خداروشکردیروزسلامت زایمان کردونی نی هم دختره)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای خوبم ان شاءالله که حال دل همتون خوب باشه❤ @امیدوار4873     هرچنددیره ا ...

مرسی اوا جونم منم بهت تبریک میگم تولد دختر گلتو😍

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2728
اعظم من گاسنی نخوردم ترسیدم زایمان زودرس بگیرم.زردی نگیره؟اشکال داره اون هفته بخورم ک خطرو رد کرده ب ...

نزدیک شدی شبنم دیگه چیزی نمونده هااا😊

معلوم تو  این ازمایش تنبلی شدید داری ال اچ خیلی زیاده .ولی باز اینا ازمایش ذخیره نیستن

عزیزم مگه اون آخری نیست؟

خدایا شکرت......🥰من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان،هی چرخ بزن در من و دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دوقلب دارد ضربان⁦❤️⁩⁦❤️⁩🤰👶.
نزدیک شدی شبنم دیگه چیزی نمونده هااا😊

غزال جون دخترت مرخص شد??

خودت شیر میدی بهش?

خودت بهتری?

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
سلام دوستای خوبم ان شاءالله که حال دل همتون خوب باشه❤ @امیدوار4873     هرچنددیره ا ...

سلام اوا جون خیلی ممنون از تبریکت عزیزم ،،،همچنین به خودت ،قدم نو رسیده مبارک ،اسم دخترتو نمیدونم ،ان شاءالله در پناه خدا صحیح و سلامت باشید 

بله فاطمه جون دکتر برا فردا بستری نوشته میگه چون چهل هفته طبق انتی تموم شده باید بستری بشی تا با آمپ ...

سلام مریم جان بالاخره روز موعود رسید برات ،نمی دونم پیاممو میخونی یا نه ولی اصلا نگران نباش امپول فشار بهت بزنن سریع دردات شروع میشه و چون زایمان سومه سریع تو فاز زایمان قرار میگیری ،تو همون حین کیسه اب رو میزنن که روند زایمان سریع بشه،اصلا نگران نباش

ان شاءالله زایمانت راحت و بی درد باشه و گل پسرتو صحیح و سلامت بغل کنی😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏

غزال جون دخترت مرخص شد?? خودت شیر میدی بهش? خودت بهتری?

سلام عزیزم مرسی از احوال پرسیت.اره جانم دیروز مرخص شد شکر خدا.هم شیرخودم هم شیر کمکی بهش میدم.خودمم بهترم فدات❤❤

وای خانما من چکار کنم 

از دیشب ب حد فجیع شکمم باد کرده بود نفخ شدیددددددد

الانم سرکار نمیتونم بشینم دردش فشار به تخمدونام میاره 

حس میکنم روده هام از اون قسمتش داره میزنه بیرون 

خیلی حس بدیه دردش ب کنار 

خربزه نفاخه یعنی ؟

اخه ذیشب چند اسلایس خربزه خوردم 

راستی ویتامین آ تو خربزه ضرر نداره یوقت ؟

@ftm0210    

@امیدوار4873    

@مامان_مهرساخانم‍ 

سلام عزیزم مرسی از احوال پرسیت.اره جانم دیروز مرخص شد شکر خدا.هم شیرخودم هم شیر کمکی بهش میدم.خودمم ...

عزیزم خداروشکر گل دخملت مرخص شد استرس و نگرانیت هم تموم بشه 

عکسش رو بذار ببینیم این دخمل عجول رو عسیسم 

2706