2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013550 بازدید | 355184 پست
دریا جون مرسی از امیدواری آخه هر ماه محرک میخوردم متل اون ماه هاست ولی اینماه لب به هیچ قرصی نزدم فع ...

خواهش میکنم

دیگ کافیه با یکی دوتا تقویتی هم کار حله نمیخاد همه رو قاطی کنی فقط زود ناامید نشو عزیزم انشالله با همینا نتیجه دلخواهتو میگیری

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
نترس صرری نداره عزیزم..خداکمکت میکنه...خاکشیروبخور و فقط پله بالاپایین کن و قدمای سنگین بردار ..انشا ...

چشم عزیزم 

خیلی ممنون ازت

انشالله‌...

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣🤣حتما گفتی اگه کچل باشه بچمم کچل میشه😀

نمیدونم😃

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
😂😂😂😂یادمه شبی اومدی گفتی کچل بود نگرفتم😁😁😁 آره امسال نوبت ماشد بریم وبگیریم 🥰

ایشالا همتون میگیرینو ب خواستتون میرسین

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
جَو پارسال تاپیکو با همه ی دوستای توش با همه ی گریه ها خنده ها استرسا شادیو غصه هاش با هیچی عوض نمیک ...

اوهوم.یادش بخیر.ایشالا همه اعضا تاپیکمون خوش باشن

وای دریا حالا ک ب آخراش رسیدم میگم بعد ک نینیم تو دلم نیس چیکار کنم .الان ب تکوناشو قل خوردناش عادت کردم😍😍ب حرف امید رسیدم همه بارداری ی طرف تکونای بچم ی طرف

همینطوره عزیزم مرسی شبنم جون از همدلیت😘

احتمالا فردا شب نینیت بغلته😍

بارروغن زیتون کمرتو ماساژ بده.از شانه هات بگو شوشو ماساژ بده تا کمرت

دکی خواهرم گفته بود این کارو بکن نینی بیاد پایین

سلاممم من رفتم دکتر بهم لتروزول و امپول داد

لترو🤔

ذخیرتو پایین تر میاره ها

بنظر من ک نخور از اعظمم بپرس.بهش میگفتی اوا بخورم؟

2738
🙏🙏🙏🙏🙏منتظرخبرای خوبت خستیم🙏🙏😍

میگما ی  چیزی

من کاسنی نخوردم.میترسم زایمان زودرس بگیرم

اشکال داره از اون هفته بخورم؟زردی نگیره نینیم؟

من ک طبیعی نبودم ولی اون روز ک رفتم بساری شم ی خانم دیابتی بود ۳۸ هفته ش بود دکتر براش اممول فشار زد ...

اعظم من گاسنی نخوردم ترسیدم زایمان زودرس بگیرم.زردی نگیره؟اشکال داره اون هفته بخورم ک خطرو رد کرده باشم؟

لترو🤔 ذخیرتو پایین تر میاره ها بنظر من ک نخور از اعظمم بپرس.بهش میگفتی اوا بخورم؟

وای واقعا؟؟!!😥😥😥نمیدونم امپول هم بهم داد گفت ۷ و ۸سیکل بزنم!بعد دوازده سیکلم برم پیشش سونوم کنه!چیکار کنم؟؟نخورم؟؟؟

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اعظم من گاسنی نخوردم ترسیدم زایمان زودرس بگیرم.زردی نگیره؟اشکال داره اون هفته بخورم ک خطرو رد کرده ب ...

شبی کاسنی حتما بخور من دخترعمم سره دوتا بچه هاش خورد بچه هاش اصلا زردی نگرفتن!خیلی خوبه بخور

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
چشم عزیزم  خیلی ممنون ازت انشالله‌...

عزیزم انشالله زایمان راحتی داشته باشی

امشب برات زیارت عاشورا میخونم به راحتی و بدون دردسر زایمان کنی

برای منم دعا کن،نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
خواهش میکنم چشم عزیزم حتما عکسشو براتون میفرستم

مریم جون ان شالله بسلامتی زایمان خوب و راحتی داشته باشی و محمد جونو فردا همین موقع تو بغلت داری شیر میدی. لطفا برای ما هم دعا کن🌺🌺🌺😘😘😘

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706